Pexetrio - Záchranáři

Pexetrio - Záchranáři - - | Replicamaglie.com

...ěry balení: 205 x 205 x 38 mm. Co je hra Pexetrio? Klasické pexeso - hledáme DVĚ stejné kartičky ... Stolní hra: Pexetrio Záchranáři | Knihy.ABZ.cz ... . Pexetrio ZÁCHRANÁŘI je didaktická a zábavná hra, ve které se naučíte pojmenovat různé záchranářské profese, rozeznat jejich typické oděvy, techniku a nástroje, které pracovníci používají. Hra obsahuje hrací kartičky vyrobené z kvalitního kartonu, s velikostí 57 x 57 1,6 mm, hrací arch pro... Pexetrio ZÁCHRANÁŘI je didaktická a zábavná hra, ve které se naučíte pojmenovat různé z ... Standard - Pexetrio.cz ... ... Pexetrio ZÁCHRANÁŘI je didaktická a zábavná hra, ve které se naučíte pojmenovat různé záchranářské profese, rozeznat jejich typické oděvy, techniku a nástroje, které pracovníci používají. Objednací číslo: 8830. EAN: 8590632088306 Betexa Pexetrio Záchranáři v 42 obchodech na Zboží.cz. Srovnejte ceny, přečtěte si recenze, najděte podobné produkty a příslušenství....

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
6,85 MB
NÁZEV SOUBORU
Pexetrio - Záchranáři.pdf

POPIS

Pexetrio ZÁCHRANÁŘI je výuková a zábavná hra, která vaše dítě naučí poznávat záchranářské profese, rozeznat jejich oděvy, techniku a další pomůcky. Kromě toho, že si děti osvojí záchranářské profese zábavným způsobem, hra také napomáhá rozvíjet jejich logické myšlení a trénovat paměť hledáním trojice kartiček se záchranáři, jejich oděvy a nástroji a technikou, kterou využívají. Součástí hry jsou nejen odolné kartičky, ale také hrací arch pro doplňkovou hru LOTO-TRIO a mini encyklopedie, která nabízí další varianty hry pro ještě větší zábavu. Hra pocházející z dílny českého výrobce je vhodná pro děti od tří let.

Chcete si přečíst knihu?Pexetrio - Záchranáři ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Pexetrio - Záchranáři Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY