Kdo ukradl zelí?

Kdo ukradl zelí? - Stanislava Reschová | Replicamaglie.com

...ended for you Tradiční rodinné knihkupectví s nabídkou více než 8000 knih skladem a prodejnou v Benešově na náměstí ... Kdo ukradl zelí? - Případ pro začínající detektivy ... ... . Velký výběr beletrie pro děti i dospělé a učebnic. Heureka.sk je nákupný radca, ktorý radí, ako vybrať ten najlepší produkt a ponúka porovnanie cien zo stoviek internetových obchodov. Když Emilovi přijde prázdný dopis od dědečka Leopolda z Hrobu, maminka má podezření, že dědu trápí Alzheimer. Emil ale tuší, že za tím bude něco víc. Dědeček Leopold mu posílá tajný vzkaz. Hrob je v ohrožení a Emil musí z ... Kdo ukradl zelí? PORTÁL, s.r.o. - oblibeneknihy.cz ... . Emil ale tuší, že za tím bude něco víc. Dědeček Leopold mu posílá tajný vzkaz. Hrob je v ohrožení a Emil musí zachránit hřbitov a jeho obyvatele před zkázou. ... Riekankový kolotoč - Matys . Kniha obrázkových porekadiel a riekaniek pre najmenších. Výber najznámejších riekaniek, rozprávok a príbehov pre malé deti je ojedinelý aj tým, že známe verše a texty dopĺňajú krásne farebné dejové obrázky. Titul Kdo ukradl zelí? - Případ pro začínající detektivy od Reschová Stanislava, 9788026216001 zakoupíte na www.knihacek.cz s velkou slevou a dopravou od 49 Kč. Kdo ukradl zelí? Čistíme sad; Fin se zabydluje; Dlabání dýní 2015; Kurz šité dutinky - Celliniho spirála; Kurz šité dutinky - Kytičková; Jaroslav Veber jako Jan Žižka; Pokus o rekord v Líbání; Příměstský tábor 2016; Hory 2017; Husité 2017; Příměstský tábor 2017; Tvorba andělů; Sv. Barbora v MŠ Paraplíčko ... Ondřej Vetchý a Barbora Srncová v hlavních rolích seriálu podle detektivních románů J. Škvoreckého a J. Zábrany, kde nebude chybět humor ani napětí ... Třetí den táboru jsme zavítali do Babiččina dvorečku na návštěvu za zvířátky. Nejdřív jsme pomohli s krmením všech zvířat, pak si zahráli na detektivy a pátrali po tom, kdo ukradl zelí, a nakonec jsme zašli i do obory za lesními tvory. Super den na super místě, všem doporučujeme!! 👍 🐇 🐓 🐄 🦙 🐖 🐕...

INFORMACE

AUTOR
Stanislava Reschová
DIMENZE
11,23 MB
NÁZEV SOUBORU
Kdo ukradl zelí?.pdf

POPIS

Zajíc Čiperka bydlí u lesa a má moc rád zelí. Jednou v noci mu ale kdosi všechny zelné hlávky ze zahrádky ukradne. Byl to někdo z kančí rodiny Janečkových, zajíc Forejt, popletený lišák Smolař nebo někdo úplně jiný? Každá kapitola příběhu je obohacena o úkol založený na detektivním pátrání. Děti určují zvířecí stopy, hledají cestu v bludišti, sestavují obrázky dle dějové posloupnosti atd.Příběh obecně děti vede k všímavosti, kontextovémučtení a logickému uvažování.Pro děti 4–6 let.

Chcete si přečíst knihu?Kdo ukradl zelí? ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stanislava Reschová. Číst Kdo ukradl zelí? Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY