Amerika v proměnách staletí

Amerika v proměnách staletí - Josef Opatrný | Replicamaglie.com

...ntáře. Tuto knihu zatím nikdo nekomentoval ... Čermná v proměnách staletí ... . Pro přidávání komentářů se prosím přihlašte. Nahlásit chybu u této knihy × Nahlásit chybu u této knihy. Související knihy ... Amerika v proměnách staletí (Czech Edition) ... United States. Amazon Music Stream millions of songs: Amazon Advertising Find, attract, and engage customers: Amazon Drive Cloud storage from Amazon: 6pm Score deals on fashion brands: AbeBooks Books, art & collectibles: ACX ... Abecedně seřazená encyklopedie obsahuj ... Amazon.com: Josef Opatrny: Books ... ... Abecedně seřazená encyklopedie obsahuje současné i historické státní útvary na území Ameriky, a to včetně tabulek vládců domorodých říší, prezidentů, ... historie, politika > amerika v proměnách staletí. neŽ si pŘijdete zboŽÍ nezÁvaznĚ prohlÉdnout nebo zakoupit, je nutnÉ nÁm nejprve napsat mail nebo vyplnit objednÁvku a poČkat na naŠi odpovĚĎ. potŘebujeme Časovou prodlevu k vyhledÁnÍ a nachystÁnÍ zboŽÍ. platebnÍ karty nepŘijÍmÁme. Amerika v proměnách staletí Autor: Opatrný, Josef Nakladatel: Libri EAN: 9788085983425 ISBN: 80-85983-42-7 Popis: 1× kniha, vázaná, 850 stran, česky Rok vydání: 1998 ... Ukázka z filmu o historii Litovle. Solo Survival: How to Survive Alone in the Wilderness for 1 week --Eastern Woodlands - Duration: 34:07. Tom McElroy-Wild Survival Recommended for you Střelné zbraně během své dlouhé historie patřily k nejdůmyslnějším a nejspolehlivějším technologickým artefaktům. Často bývaly také náročně zdobené, a proto z dnešního ... Objednávejte knihu Amerika v proměnách staletí v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Vitus Jonassen Bering (tiež, menej správne, Behring; * august 1681, Horsens, Dánsko - † 19. december 1741, Beringov ostrov, Rusko) bol dánsky moreplavec, vedec a navigátor, po ktorom je pomenovaný Beringov prieliv oddeľujúci Čukotku od Alja...

INFORMACE

AUTOR
Josef Opatrný
DIMENZE
12,72 MB
NÁZEV SOUBORU
Amerika v proměnách staletí.pdf

POPIS

Encyklopedie našeho předního amerikanisty je pandánem k titulu Evropa v proměnách staletí. Kniha obsahuje nejen úplný výčet současných i minulých států a území, ale také významné aféry, doktríny, hnutí, organizace, smlouvy, spory, války, bitvy, objevitelské expedice a další mnohé pojmy spjaté s americkým kontinentem, jeho dějinami i současností. V dosud u nás nepublikované šíři se čtenář může seznámit s dějinami, ekonomikou, národnostním a etnickým složením a mnoha dalšími údaji o jednotlivých státech tohoto dynamického světadílu, který od svého objevení Evropany na sklonku 15. století stále významněji ovlivňuje celosvětové dějiny.

Chcete si přečíst knihu?Amerika v proměnách staletí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Opatrný. Číst Amerika v proměnách staletí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY