Dokonalá magie budoucnosti

Dokonalá magie budoucnosti - Josef Váchal | Replicamaglie.com

...nacemi krásna a lásky, jakož i přetržením tradice starých magií a věr; hlavně proti představě ... PDF Josef Váchal. Dokonalá magie - iLiteratura.cz ... ... Objednávejte knihu Dokonalá magie budoucnosti v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Pohrdej láskou, abys dobyl krásy, a zbavuj se krásy, abys oživil lásku: v tomto jediném, správně-li vedeno, střídání obou krajních složek kosmického zákona spočívá celé umění MAGIE." (Josef Váchal: Dokonalá magie budoucnosti (1922)) Dokonalá magie se odvolává k Váchalově zásad ... Dokonalá magie budoucnosti / Nejlevnější knihy ... ." (Josef Váchal: Dokonalá magie budoucnosti (1922)) Dokonalá magie se odvolává k Váchalově zásadnímu výtvarnému a teoretickému dílu, autorské knize Dokonalá magie budoucnosti z roku 1922. Výstava se bude soustředit především na duchovní rozměr Váchalova díla, bude mapovat jeho celoživotní zájem o hermetismus, spiritismus, magii, okultismus a náboženství. 12. Dokonalá magie budoucnosti Josef Váchal. imanigativní cesta novodobého mága k dokonalé magii budoucnosti. Vydal: po 75 letech znovu vydalo nakl. Trigon v ediční řadě Slovo a obraz v Praze 1997. Stav: výborný. 1200 Kč (48 €)...

INFORMACE

AUTOR
Josef Váchal
DIMENZE
11,71 MB
NÁZEV SOUBORU
Dokonalá magie budoucnosti.pdf

POPIS

Dokonalá magie budoucnosti utvořená imaginacemi krásna a lásky, jakož i přetržením tradice starých magií a věr; hlavně proti představě katolického boha a všem imaginacím duchu svobodnému a čistému protivným namířená... od Josefa Váchala. Věrné faksimile Váchalova nádherného, veřejnosti nedostupného tisku. Kniha má 92 textových stran s dřevoryty a 35 černobílých a barevných reprodukcí dřevorytů na přílohách (jednostranný tisk). Bibliofilské vydání na luxusním papíře.

Chcete si přečíst knihu?Dokonalá magie budoucnosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Váchal. Číst Dokonalá magie budoucnosti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY