Základy psychoterapie

Základy psychoterapie - Stanislav Kratochvíl | Replicamaglie.com

...ychologické léčebné postupy v psychiatrii (psychoterapie) ... psychoterapia * | starostlivosť o duševné zdravie ... . 6.Resocializace a rehabilitace v psychiatrii. 7.Využití alternativních přístupů v psychiatrii. 8.Varia. Osnova přednášek: 1.téma: Historie a úvod do psychiatrie. Projevy psychických poruch. Klasifikace duševních poruch. Somatické základy biosyntetické psychoterapie. Vznik somatické psychologie je spojen se jménem Wilhelma Reicha, který formuloval koncept charakterových pancířů - svalových bloků bránících vnitřnímu proudění. Je zajímavé a pro současnou psychoterapii poučné, že ... Psychologie | Základy arteterapie | Nakladatelství Portál ... . Je zajímavé a pro současnou psychoterapii poučné, že jím objevené zóny napětí odpovídají pozici ... Vhodné jako doplnění pro účastníky nebo absolventy výcviku v některém ze směru psychoterapie zaměřené na tělo, nebo pro maséry a fyzioterapeuty či pro absolventy kurzu Terapeutická práce s dotekem. Zahájení kurzu 16.-20.9.2020. Základy psychosomatiky Nabídky na Základy psychoterapie z desítek vybraných e-shopů na jednom místě. Nalezené produkty odpovídají dotazu Základy psychoterapie.Informace, hodnocení a komentáře k Základy psychoterapie Vám pomohou v rozhodování. Vybraný produkt koupíte výhodně přes Chci.cz a zvolený e-shop Vám Základy psychoterapie doručí dle Vašich požadavků. Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý....

INFORMACE

AUTOR
Stanislav Kratochvíl
DIMENZE
6,26 MB
NÁZEV SOUBORU
Základy psychoterapie.pdf

POPIS

Obsáhlá monografie předního českého psychoterapeuta předkládá v pátém, přepracovaném vydání podrobný výklad základních myšlenek vlivných směrů současné psychoterapie, podává instruktivní přehled důležitých psychoterapeutických metod a poukazuje na možnosti, problémy a výsledky vědeckého výzkumu v psychoterapii. Integrativně a eklekticky orientovaná práce postihuje přínos jednotlivých směrů pro porozumění psychogenním poruchám a nabízí návod k diferencovanému využití osvědčených metod v praxi. V pátém vydání je mimo jiné doplněna kapitola o kvantitativním a kvalitativním výzkumu a výrazně aktualizován seznam literatury.

Chcete si přečíst knihu?Základy psychoterapie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stanislav Kratochvíl. Číst Základy psychoterapie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY