Lexikon české literatury 2 / II (K-L, dodatky A-G): Osobnosti, díla, instituce

Lexikon české literatury 2 / II (K-L, dodatky A-G): Osobnosti, díla, instituce - - | Replicamaglie.com

...24 cm Rok vydání: 2000 > Lexikon české literatury 2 / II (K-L, dodatky A-G)-1% sleva ... cmsold.flu.cas.cz ... . Kniha: Lexikon české literatury 2 / II (K-L, dodatky A-G) Autor: Luboš a kol. Merhaut . Druhá část druhého dílu velkoryse pojatého encyklopedického díla, který obsáhne českou literaturu od nejstarších dob do roku 1945. ... učitele a všechny čtenáře s hlubším ... Lexikon české literatury 2 / II (K-L, dodatky A-G) Osobnosti, díla, instituce. Kolektív autorov. Academia , 2000 Všechny informace o produktu Kniha Lexikon české ... Lexikon české literatury : osobnosti, díla, instituce ... ... . Kolektív autorov. Academia , 2000 Všechny informace o produktu Kniha Lexikon české literatury 2/II -- K-L Osobnosti, díla, instituce - Luboš Merhaut a kol., porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Lexikon české literatury 2/II -- K-L Osobnosti, díla, instituce - Luboš Merhaut a kol.. Kniha: Lexikon české literatury 2/II (K-L, dodatky A-G) (Vladimír Forst a kolektív). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Lexikon české literatury 2/II (K-L, dodatky A-G) - Vladimír Forst a kol. Druhá část druhého dílu velkoryse pojatého encyklopedického díla, ...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,74 MB
NÁZEV SOUBORU
Lexikon české literatury 2 / II (K-L, dodatky A-G): Osobnosti, díla, instituce.pdf

POPIS

Druhá část druhého dílu velkoryse pojatého encyklopedického díla, který obsáhne českou literaturu od nejstarších dob do roku 1945. Z celkového počtu asi 3500 hesel zaujímají větší část jména autorů – prozaiků, básníků, dramatiků, ale i překladatelů, literárních kritiků a historiků, a rovněž anonymní díla starší české literatury. Lexikon však také zahrnuje časopisy, sborníky a almanachy, literární sdružení a skupiny, nakladatelství a tiskaře. Každé heslo je rozděleno na část výkladovou a část obsahující bibliografické údaje a soupis další literatury, která se k heslu vztahuje. Stejně jako předešlé svazky je i tento díl vybaven rejstříkem jmen a rejstříkem anonymních děl starší české literatury. Lexikon je neocenitelnou příručkou nejen pro literární vědce, ale i pro historiky, publicisty, učitele a všechny čtenáře s hlubším zájmem o literaturu.

Chcete si přečíst knihu?Lexikon české literatury 2 / II (K-L, dodatky A-G): Osobnosti, díla, instituce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Lexikon české literatury 2 / II (K-L, dodatky A-G): Osobnosti, díla, instituce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY