Povolání textařka

Povolání textařka - Jiřina Fikejzová | Replicamaglie.com

...ihu Povolání: textařka a v roce 2009 její pokračování Povolání textařka… v důchodu? Jiřina Fikejzová - Řekni, kde ty kytky jsou (track list) 1 ... Kam zmizel ten starý song: Jiřina Fikejzová — Česká televize ... . Chci zapomenout (I Can´t Stop Loving You) - Martin Chodúr 2. Osobností podle profesí - textař. Je úsměvné se podívat znovu na prvního Iron mana, když už člověk viděl Endgame:) Jak byli všichni mladí a Coulson ještě neviděl více > Vyšla jí sbírka textů a poezie pod názvem Slova (1987) a vydala autobiografickou knihu Povolání: textařka a v roce 2009 její pokračování Povolání textařka… v důchodu? TRACKLIST: ŘEKNI, KDE TY KYTKY JSOU. 1. Chci zapomenout (I Can´t Stop Loving You) Martin Chodúr 2. Povolání : textařka: Praho, já tě mám rád : píseň a valčík: Řekni, kde ty kytky ... Jiřina Fikejzová: POVOLÁNÍ TEXTAŘKA... V DŮCHODU? | Daranus.cz ... . 1. Chci zapomenout (I Can´t Stop Loving You) Martin Chodúr 2. Povolání : textařka: Praho, já tě mám rád : píseň a valčík: Řekni, kde ty kytky jsou : písně s texty Jiřiny Fikejzové: She´s gone: Slova, 1987: Tam, kam chodí vítr spát slow-rock: Tanec nad propast foxtrot ke hře "Komik" To mám tak ráda: To se ví foxtrot: To tak beguine: Where have all the flowers gone: White butterfly Katarína Knechtová - zpěvačka, skladatelka, textařka, klavíristka, kytaristka se narodila v roce * 1981 ve Slovenském městě Podrobnější životopis a instagram osobnosti je na Wikipedia - Katarína Knechtová...

INFORMACE

AUTOR
Jiřina Fikejzová
DIMENZE
5,61 MB
NÁZEV SOUBORU
Povolání textařka.pdf

POPIS

Poutavě napsaný životní příběh autorky, jejímž osudem se stalo povolání textařky. Známá autorka písňových textů vstoupila do povědomí veřejnosti původně jako sportovkyně, sprinterka národní reprezentace a později jako autorka mnoha písňových textů: Kde ty kytky jsou, Za rok se vrátím, To mám tak ráda, Malý vůz, Máma, Dlouhá bílá noc, Markétka, To se zvládne, Massachusetts … to jsou jen některé, z desítek písní a šansonů, které Jiřina Fikejzová otextovala. Z mnohých se staly evergreeny a ozývají se dodnes v podání původních i nových interpretů. Knížka vzpomínek je bohatá na množství lidských příběhů, historek, názorů, postřehů a zamyšlení. Jsou o věcech soukromých i veřejných, o době dětství a dospívání v Sudetech, o pozdějších studiích v Praze i o světě sportu a zejména populární hudby, o známých osobnostech i lidech zcela neznámých, jejichž pozoruhodné životní příběhy se tak či onak prolnuly s životem autorky.

Chcete si přečíst knihu?Povolání textařka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiřina Fikejzová. Číst Povolání textařka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY