Jaroslav Durych: Život, ohlasy, soupis díla a literatury o něm

Jaroslav Durych: Život, ohlasy, soupis díla a literatury o něm - - | Replicamaglie.com

... Durych za cenu 399 Kč. EAN: 9788071081623 Kniha poskytuje pramenný materiál ke studiu díla Jaroslava Durycha: přináší první obsáhlejší autorův životopis z pera jeho syna Václava, přehled Knižní tvorba Jaroslava Durycha od Jiřího Kudrnáče a Karla Komárka, výbor padesáti šesti studií a článků o Durychově díle od 20 ... doc. PhDr. Jiří Kudrnáč, CSc. - Životopis | Filozofická ... ... . let do současnosti a úplnou ... Popis; Čtenářská kategorie: kniha: Záhlaví: DURYCH, Jaroslav: Název: Jaroslav Durych: Podnázev: život, ohlasy, soupis díla a literatury o něm: Autor JAROSLAV DURYCH ŽIVOT, OHLASY, SOUPIS DÍLA A LITERATURY O NĚM JAROSLAV DURYCH 2. 12.1886-7. 4. 1962 (STRUČNÝ ŽIVOTOPIS) Václav Durych KNIŽNÍ TVORBA JAROSLAVA DURYCHA Jiří Kudrnáč a Karel Komárek O JAROSLAVU DURYCHOVI A JEHO DÍLE uspořádali Jan Šulc, Jiří Kudrnáč a Karel Komárek SOUPIS DÍLA JAROSLAVA DURYCHA A ... Zobrazeno 1 - 10 z 1 560 pro vyhledávání: 'Jaroslav Durych' ... Jaroslav Durych : živo ... Jaroslav Durych - Autoři / Durych Jaroslav ... ... . 12.1886-7. 4. 1962 (STRUČNÝ ŽIVOTOPIS) Václav Durych KNIŽNÍ TVORBA JAROSLAVA DURYCHA Jiří Kudrnáč a Karel Komárek O JAROSLAVU DURYCHOVI A JEHO DÍLE uspořádali Jan Šulc, Jiří Kudrnáč a Karel Komárek SOUPIS DÍLA JAROSLAVA DURYCHA A ... Zobrazeno 1 - 10 z 1 560 pro vyhledávání: 'Jaroslav Durych' ... Jaroslav Durych : život, ohlasy, soupis díla a literatury o něm . ... Nikdy se nesnížím k tomu, abych život pomlouval . Autor Justl, Vladimír, 1928-2010 Vydáno: 1993 ... Knižní tvorba Jaroslava Durycha (Obsaž.) : Jaroslav Durych : život, ohlasy, soupis díla a literatury o něm LITERATURA. Bibliografie: Z. Körbrová: Jaroslav Durych (soupis knižních prací, statí v časopisech a literatury o autorovi), in sb. Příspěvky k dějinám našich literatur, ukázky z diplomových prací posluchačů Filozofické fakulty UK v Praze (1970, ed. L. Patera); V. Vladyková in Jaroslav Durych - život, ohlasy, soupis díla a literatury o něm (2000). Jaroslav durych. Nalezeno: 49 produkt ů ... Kniha Básnický jazyk Jaroslava Durycha je pokus o soustavnější výklad z tohoto hlediska. Autor rozebírá nápadné znaky Durychova vyjadřování, které často působí nezvykle na současného čtenáře: mimo jiné barokní češtinou inspirovaný slovosled, archaizující slovní zásobu ... Všechny informace o produktu Kniha Jaroslav Durych - život,ohlasy, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Jaroslav Durych - život,ohlasy. Jaroslav Durych - život,ohlasy od 348 Kč - Heureka.cz Jaroslav Durych, Život, ...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
3,48 MB
NÁZEV SOUBORU
Jaroslav Durych: Život, ohlasy, soupis díla a literatury o něm.pdf

POPIS

Svazek přináší první obsáhlejší autorův životopis, vybrané studie a články o jeho tvorbě a úplnou primární a sekundární bibliografii. Durychův životopis napsal s pěkným osobním zaujetím jeho syn Václav Durych. Za životopisem následuje přehled Knižní tvorba Jaroslava Durycha, který pro tento svazek připravili současní literární historikové Jiří Kudrnáč a Karel Komárek. Padesát šest vybraných studií a článků vzniklo v období od dvacátých do devadesátých let 20. století a pocházejí z pera čtyřiceti autorů. Stati byly vybráni tak, aby ukázaly jednak různé pohledy na jednotlivé knihy Jaroslava Durycha, jednak abypředstavili souhrnnější úvahy nad celkem Durychova díla.

Chcete si přečíst knihu?Jaroslav Durych: Život, ohlasy, soupis díla a literatury o něm ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Jaroslav Durych: Život, ohlasy, soupis díla a literatury o něm Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY