Maturitní otázky - ruština (bez českého překladu)

Maturitní otázky - ruština (bez českého překladu) - Jitka Mudrychová | Replicamaglie.com

...rčená maturantům a zájemcům o studium angličtiny ... Maturitni otazky matematika radek vesely | Sleviste.cz ... . 25 podrobně zpracovaných témat.Bez českého překladu.. Knihy v češtině | Ostatní | Nezařazeno Objednávejte knihu Maturitní otázky-Němčina bez překladu v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Maturitní otázky - ruština (bez českého překladu) (Jitka Mudrychová) [CZ] ... Maturitní okruhy z účetnictví 2017 (Pavel Što ... Kniha Maturitní otázky - angličtina (bez českého překladu ... ... ... Maturitní okruhy z účetnictví 2017 (Pavel Štohl) ... odhaľujú pokusy o neoprávnené prihlásenie sa do konta, či umožňujú efektívne zobrazovanie obsahu. Bez týchto cookies by naša webová stránke riadne nefungovala, ich použitie je nevyhnutné ... Maturitní otázky - ruština (bez českého překladu) kniha od autora Jitka Mudrychová. Publikace určená maturantům a zájemcům o studium ruštiny. 28 podrobně zpracovaných témat.... Uložit ke srovnání Maturitní otázky - angličtina (bez českého překladu) - Veselý Radek - Publikace určená maturantům a zájemcům o studium angličtiny. 25 podrobně zpracovaných témat. Bez českého překladu....

INFORMACE

AUTOR
Jitka Mudrychová
DIMENZE
9,30 MB
NÁZEV SOUBORU
Maturitní otázky - ruština (bez českého překladu).pdf

POPIS

Dobrý den, paní inženýrko, pane vydavateli. Bohužel jsem si koupila vaši publikaci v domnění, že pomohu svým žákům, při přípravě na maturitní zkoušku. Ačkoliv chápu, že publikace je již 20 let stará, nic to nemění na tom, že jste vydali naprosto gramaticky chybnou učebnici. Pravděpodobně jste "sebrali" pár prací žáků, bez jakékoliv kontroly obsahu ajeho správnosti. Hned na přebalu info typu 28 podrobně zpracovaných témat :) aněkolik grafických chyb...(: Ale protože jsem člověk docela vynalézavý, vřele tuto knihu doporučuji jako pomůcku při hledání chyb a tím kontroly dovedností žáků. Avšak kdybyste ji již nenabízeli, byla by to asi ta nejlepší varianta. Jen doufám, že Vámi nabízené ostatní obory neměly takovou smůlu. S pozdravem trošku zklamaná učitelka.

Chcete si přečíst knihu?Maturitní otázky - ruština (bez českého překladu) ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jitka Mudrychová. Číst Maturitní otázky - ruština (bez českého překladu) Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY