Mipam - lama s paterou moudrostí

Mipam - lama s paterou moudrostí - Alexandra David-Neelová | Replicamaglie.com

...Lama a alpaka.Příručka pro chovatele a veterináře, Lesnická práce, 2017; Viktor Pavel, Lobsang Rampa - Láma nebo podvodník?, AOS, 2002 Mipam, láma s Paterou moudrostí ... Mipam - lama s Paterou moudrostí (Lama Jongdän, Alexandra ... ... . Kdo napsal knihu Mipam, láma s Paterou moudrostí? Autorem je Albert Arthur Yongden, Alexandra David-Neel. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Mipam - lama s Paterou moudrostí, autoři: Lama Jongdän Alexandra David - Néelová, rok vydání: 1947 Antikvariát s více než 30 588 položkami +420 774 087 795 v pracovní dny 8:00 - 15:00 Mipam, lama s paterou moudrostí. Tibetský román. Späť na zoznam. Lama Jongdän, Alexandra David- Neelov á. Mipam, lama s paterou moudrostí. ... Mipam - lama s Paterou moudrostí, autoři: Lama Jongdän ... Mipam - lama s paterou moudrostí / Nejlevnější knihy ... . Tibetský román. Späť na zoznam. Lama Jongdän, Alexandra David- Neelov á. Mipam, lama s paterou moudrostí. ... Mipam - lama s Paterou moudrostí, autoři: Lama Jongdän Alexandra David - Néelová, rok vydání: 2000 Antikvariát s více než 30 482 položkami +420 774 087 795 v pracovní dny 8:00 - 15:00 Alexandra David-Néelová: Mipam - lama s paterou moudrostí - obrázek. Tichá Byzanc, 2000, přeložil Josef Heyduk ... Tam měla milostný poměr s korunním princem Sikkimu. Prostřednictvím něj se setkala s lamy sekty Ňingmapa a Gelugpa a roku 1912 se setkala také s třináctým dalajlamou. Nejznámější - Mipam, lama s paterou moudrostí - byla u nás vydána několikrát, např. roku 1990 v Odeonu s ilustracemi Jaromíra Skřivánka. V roce 1937 se A. David-Néelová opět vydala s lamou Jongdänem na cesty, tentokrát přes Sovětský svaz a transsibiřskou magistrálu do Číny . Mipam láma s Paterou moudrostí - YONGDEN Láma, NEELOVÁ-DAVID A., Kategorie: SYMPOSION Lama Jongdän, Alexandra David-Neelová: Mipam - lama s paterou moudrostí Dec 12th Jeho Svatost dalajlama Džampal Ngawang Lozang Ješe Tändzin Gjamccho: Vesmír v jediném atomu Mipam : lama s Paterou moudrostí. Koupit knihu. Vypůjčit knihu. ... všední život spjatý velice úzce s přírodou, prosté lidské starosti a na druhé straně bohatý duchovní život poznamenaný tisíciletou tradicí buddhismu . Kosmas.cz. Mohlo by Vás také zajímat....

INFORMACE

AUTOR
Alexandra David-Neelová
DIMENZE
8,51 MB
NÁZEV SOUBORU
Mipam - lama s paterou moudrostí.pdf

POPIS

Své mládí zasvětil hrdina lásce k milované ženě, po její smrti se však naplnilo jeho předurčení a stal se po mnoha útrapách hlavou jednoho z nejznámějších klášterů v Tibetu. Kniha je jedním z nejautentičtějších a nejčtivějších románů, který byl o Tibetu do češtiny přeložen. Vynikajícím způsobem zachycuje dva nejdůležitější aspekty života této exotické země - všední život spjatý velice úzce s přírodou, prosté lidské starosti a na druhé straně bohatý duchovní život poznamenaný tisíciletou tradicí buddhismu .

Chcete si přečíst knihu?Mipam - lama s paterou moudrostí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alexandra David-Neelová. Číst Mipam - lama s paterou moudrostí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY