Pivoňková lucerna: Podivuhodné vyprávění o věrnosti a zradě

Pivoňková lucerna: Podivuhodné vyprávění o věrnosti a zradě - Sanjútei Enčó | Replicamaglie.com

...ení . 79 Kč ... Pivoňková lucerna - Sanjútei Enčó ... Nakladatelství Apostrof | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . Vloženo 28.3.2001 uživatelem Michael Střelec Pešťák. Podivuhodné vyprávění o věrnosti a zradě. ... Vypráví totiž o původu Tora z rasy Kralů a první pacifikaci amazonek ze Swizu. Knižní recenze žádný koment ... Kniha: Pivoňková lucerna (Sanjútei Enčó). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! approximate search. 1 shortlist title data search history . results: searc ... Pohádky o zvířátkách: Hraj si s námi Walt Disney kniha ... ... . 1 shortlist title data search history . results: search [or] ISN:0000000081507129 | 1 hits Pivoňková lucerna : podivuhodné vyprávění o věrnosti a zradě: San'yūtei enchō daihyōsakushū. Sanʼyūtei Enchō tantei shōsetsusen: Shiobara Tasuke ichidai-ki: Tsuki ni utau ogie no hitofushi : Ichimei ogie no den. Tsuru koroshi netaba no hōchō: Works. 1926: Works. 1975: Works. 2012: Пионовый фонарь (괴담) 모란 ... Vyberte si z knih od autora Sanjútei Enčó na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na „Rozumím" nebo jinam souhlasít Tituly od Sanjútei Enčó na Martinus.sk. Skvelý zákaznícky servis, knihomoľské akcie a zľavy. Tisíce príbehov. Jedno kníhkupectvo....

INFORMACE

AUTOR
Sanjútei Enčó
DIMENZE
9,69 MB
NÁZEV SOUBORU
Pivoňková lucerna: Podivuhodné vyprávění o věrnosti a zradě.pdf

POPIS

Pivoňková lucerna je dílem vypravěčského mistra Sanjúteje Enčóa a v Japonsku 19. století dosáhla téměř legendární slávy. Když byl příběh v roce 1884 vydán knižně podle těsnopisného záznamu mistrova vyprávění, stal se okamžitě bestsellerem. K jeho úspěchu přispěla skutečnost, že i v knižní podobě si zachovává specifickou, živou atmosféru příběhu tradovaného ústně. Pivoňková lucerna je dramatickým vyprávěním s nadpřirozenými prvky, které můžeme zařadit do žánru „kaidan banaši“ (strašidelné vyprávění). Hlavními hrdiny jsou samuraj Iidžima Heizaemon a mladík Kósuke, který k samuraji nastoupí do služby, aby se naučil bojovat a mohl tak pomstít smrt svého otce. Ani jeden z mužů netuší, že jejich životy jsou již dávno osudově propojené. Kromě hrdinů zosobňujících samurajské ctnosti se setkáváme i s řadou dalších postav a postaviček, mimo jiné i s přízrakem předčasně zemřelé dívky a její služky. Do češtiny Pivoňkovou lucernu přeložila naše přední japanoložka Věna Hrdličková, která se právě japonskou a čínskou tradicí ústních vyprávění dlouhodobě zabývá.

Chcete si přečíst knihu?Pivoňková lucerna: Podivuhodné vyprávění o věrnosti a zradě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sanjútei Enčó. Číst Pivoňková lucerna: Podivuhodné vyprávění o věrnosti a zradě Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY