Vynález samoty

Vynález samoty - Paul Auster | Replicamaglie.com

...ponúka 1 čitateľ ... Vynález samoty. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Jaroslav Kučera (fotograf) - Wikipedie ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Vynález samoty. Paul Auster. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha Produkt je vyprodaný. Román amerického autora, jehož ústředním tématem je paměť a její utváření v životě jedince. V první části, nazva ... Věčné pokušení samoty | | A2 - neklid na kulturní frontě ... . Román amerického autora, jehož ústředním tématem je paměť a její utváření v životě jedince. V první části, nazvané Portrét neviditelného muže, autor popisuje vzpomínky a pocity, jež v ... Touha odtrhnout se od skupiny není pouze lidská, je to výmysl z živočišné říše, vezměte si kance, dravce… Vynález samoty je věc, na níž jsem hodně pracoval, klopýtal kolem ní." ... Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube. Vynález samoty. Paul Auster. Román amerického autora, jehož ústředním tématem je paměť a její utváření v životě jedince. V první části, nazvané Portrét neviditelného muže, autor popisuje vzpomínky a pocity, jež v něm vyvolává smrt jeho otce, odtažitého a zdrženlivého muže. Vyřizování pozůstalosti přivádí ... Vynález samoty 2000; všech 13 knih autora. Žánry autora. Literatura světová Fantasy Romány Biografie a memoáry Sci-fi Detektivky. Štítky z knih. antiutopie, dystopie zfilm...

INFORMACE

AUTOR
Paul Auster
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Vynález samoty.pdf

POPIS

Román amerického autora, jehož ústředním tématem je paměť a její utváření v životě jedince. V první části, nazvané Portrét neviditelného muže, autor popisuje vzpomínky a pocity, jež v něm vyvolává smrt jeho otce, odtažitého a zdrženlivého muže. Vyřizování pozůstalosti přivádí vypravěče k rekonstrukci důvodů otcova samotářského života. Náhodně odkrývá utajenou šedesát let starou rodinnou vraždu, která je i pozdním klíčem k pochopení obtížného otcova charakteru a vztahl v typické rodině amerických židovských přistěhovalců. V druhé části, Knize paměti, která je vlastně eseji o minulosti a jejím vztahu k přítomnému okamžiku, se vypravěč neustále pohybuje na hranici mezi fiktivním světem slova a skutečností. Prostřednictvím mozaiky obrazů, analogií, mytologických či biblických odkazů a aluzí vytváří svět, jenž ho v samotě jeho vyprávění spojuje jak se světem odloučeného syna, tak s minulostí jeho předků a jejich příběhů.

Chcete si přečíst knihu?Vynález samoty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Paul Auster. Číst Vynález samoty Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY