Fakta do kapsy I.

Fakta do kapsy I. - František Honzák | Replicamaglie.com

...hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Produkt je vyprodaný ... František Honzák | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . První svazek Fakt do kapsy přiblíží čtenářům významné osobnosti naši kultury, historie, vojenství a dalších oblastí (100 básníků, prozaiků, dramatiků a scenáristů, autorů ... O čem je kniha Fakta do kapsy I.? První svazek Fakt do kapsy přiblíží čtenářům významné osobnosti naší kultury, historie, vojenství a dalších oblastí - vždy 100 - básníků, prozaiků, dramatiků a scénáristů, autorů literatury pro mládež, filmových režisérů, hereček a herců, hudebních skladatelů, malířů, sochařů a architektů, politiků, kronikářů ... Fakta do kapsy I. - František Honzák - 2001 (6963245353) Vystavit v této ka ... Jednotky: Fakta do kapsy. ... ... Fakta do kapsy I. - František Honzák - 2001 (6963245353) Vystavit v této kategorii. ... stopy běžného používání, měkká brožovaná vazba První svazek Fakt do kapsy přiblíží čtenářům významné osobnosti naší kultury, historie, vojenství a dalších oblastí - vždy 100 - básníků, prozaiků, dramatiků a scénáristů ... Objednávejte knihu Fakta do kapsy I. v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Fakta do kapsy I, 2001. Cena 60 Kč. Pokud vlastníte nebo jste někdy vlastnili kočku, dobře víte, jaký charakter tato zvířata mají. Kočky z nich dělá jejich divoká nátura a tvrdohlavý přístup ke všemu a všem. Tyto rysy však občas překročí své limity. Inzerát Fakta do kapsy I. v okrese Brno-město, cena 50Kč, od darekg na Sbazar.cz. Popis: Vydalo Libri v roce 2001. Počet stran 395. Kniha: Fakta do kapsy I. Autor: František Honzá...

INFORMACE

AUTOR
František Honzák
DIMENZE
9,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Fakta do kapsy I..pdf

POPIS

První svazek Fakt do kapsy přiblíží čtenářům významné osobnosti naši kultury, historie, vojenství a dalších oblastí (100 básníků, prozaiků, dramatiků a scenáristů, autorů literatury pro mládež, filmových režisérů, hereček a herců, hudebních skladatelů, malířů, sochařů a architektů, politiků, kronikářů, vynálezců a badatelů, vojevůdců a mužů zbraně, šlechtických rodů, rodáků, návštěvníků, sportovců, olympioniků, orientalistů a pod.), ale také 100 knih, filmů, oper, hradů, zámků, klášterů bitev, historických dat, strašidel a bájných bytostí a podobně), v tabulkách pak držitele a nominované na Oscara, tabulky panovníků, prezidentů, vlád, našich nejúspěšnějších paralympioniků, nejúplnější přehled Národních kulturních památek (včetně zrušených) a mnoho dalších. Každý oddíl je doplněn o doporučenou literaturu. Druhá část obsahuje kulturní adresář ČR (s výjimkou Prahy): divadla a kina, dostupné hrady a zámky, expozice, galerie a muzea a další památky.

Chcete si přečíst knihu?Fakta do kapsy I. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor František Honzák. Číst Fakta do kapsy I. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY