Murphyho ekologické zákony pro každého

Murphyho ekologické zákony pro každého - Ivan Landa | Replicamaglie.com

...ilenci, milenky a partnerské vztahy . Kdo by neznal Murphyho zákony, které už několik desítek let patří ke klenotům světové literatury ... MURPHYHO EKOLOGICKÉ ZÁKONY PRO KAŽDÉHO, IVAN LANDA | Aukro ... . Nejnovější vydání Murphyho zákonů autora Karla Wagnera si bere na mušku věčné téma milenek, milenců a partnerských vztahů v celé jeho rozmanitosti. 90 Kč Wagner Karl: Murphyho zákony - Kompendium vázaná, perfektní stav Humor Antikvariát Diviš cena obchodu: 90 Kč Zobrazit v e-shopu. 100 Kč Ravik Slavomír: Zahradní slavnost pro 15 miliónů aneb Jak vyhovět Murphyho zákonům. brožovaná, sv. 240 Česká próza Antikvar ... Murphyho ekologické zákony pro každého - Ivan Landa ... ... . 100 Kč Ravik Slavomír: Zahradní slavnost pro 15 miliónů aneb Jak vyhovět Murphyho zákonům. brožovaná, sv. 240 Česká próza Antikvariát Diviš cena obchodu: ... Krátká animace o zbytečné práci. A na závěr pár Murphyho zákonů na téma práce. Prodám mini knížku murphyho zákony pro zamilované. Autor Jiří Žáček. Knížka je úplně nová. Cena 69 Kč. Možnosti a ceny dopravy: - Osobní převzetí v Jesenici u Prahy nebo v Praze na trase metra C (Háje až Muzeum). - Doporučená zásilka 55 Kč. V případě zájmu volejte nebo pište na email: 1jannovotny ... Murphyho zákony pro každého . Nejprodávanější produkty. Náhradní list do alba na bankovky - 2 pole, 10 kusů v balení . 170 Kč ... Murphyho zákony pro každého; Komentáře (0) Zajímavosti (0) Podobné (0) Diskuze (0) V bazaru (3) Hodnocení (17) Komentáře. Dle kvality Dle kvality Od nejnovějších. Nové komentáře můžete vkládat po přihlášen ......

INFORMACE

AUTOR
Ivan Landa
DIMENZE
11,30 MB
NÁZEV SOUBORU
Murphyho ekologické zákony pro každého.pdf

POPIS

V útlém svazku jsou shrnuty zákony, axiomy, dovětky, které, i když mají souvislost s českou ekologickou realitou, určitě zaujmou nejen české ekology a pracovníky státní správy, ale i ženy v domácnosti, studenty a určitě každého, kdo v zákonu pana Murphyho vidí nejen zábavu, ale i zdroj poučení. Jsou to možná první Murphyho zákony vycházející ze znalosti typicky českého prostředí. Jejich sběr působil autorovi značnou radost, neboť tato knížečka je prvním důkazem samostatnosti našeho národa při tvorbě zákonů.

Chcete si přečíst knihu?Murphyho ekologické zákony pro každého ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivan Landa. Číst Murphyho ekologické zákony pro každého Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY