Kuba - stručná historie států

Kuba - stručná historie států - Josef Opatrný | Replicamaglie.com

...tu - Kuby, která je dnes známá především díky kontroverzní postavě diktátora Fidela Castra ... Kuba: stručná historie státu - 2. vydání - PRESS.SK ... . Ta v současnosti ještě posílila, neboť počátkem 90. let se rozpadl bývalý socialistický blok, a Kuba tak ztratila značnou část hospodářské podpory. Pro detailnější informace ohledně historie doporučuji knihu Josefa Opatrného vydanou v edici „stručná historie států" - KUBA. Stručná historie států - Kuba (6959350247) Vystavit v této kategorii. Aukro Knihy a Časopisy ... Kniha: Kuba - Josef Opatrný | Knihy.ABZ.cz ... . Stručná historie států - Kuba (6959350247) Vystavit v této kategorii. Aukro Knihy a Časopisy Knihy Odborné Historie Světová historie . Aukro Knihy a Časopisy Knihy Odborné Historie Světová historie . info . Nabídka už bohužel skončila, ale níže jsme vám našli pár podobných. Taínové patřili do velké skupiny indiánských etnik, označovaných jako Aravakové.Jejich příbuzní dodnes obývají podstatnou část severní poloviny Jižní Ameriky, hlavně v dnešní Venezuele, Guyaně, severní Brazílii a některých oblastech Peru.Předpokládá se, že na Antily se předkové Taínů začali přesouvat asi kolem 3. tisíciletí př. n. l. z území dnešní ... Kuba: Stručná historie států Josef Opatrný Nakladatel: Libri 2002 Biografie. Po maturitě na SVVŠ v Rakovníku vystudoval FF UK (obor historie - čeština), která se posléze stala jeho profesním působištěm.Roku 1991 se habilitoval a v roce 1995 se stal profesorem obecných dějin. Specializuje se na novověké dějiny Latinské Ameriky, zejména Kuby, a také na dějiny Spojených států amerických, především indiánské války v USA 19. století. Kuba stručná historie státu Opatrný Josef Cena: 118 Kč Viva Cuba Libre - Tři války za kubánskou nezávislost, 1868-1898 Opatrný Josef Cena: 263 Kč 70 % celkové hodnocení ... Mexiko stručná historie států Opatrný, Josef Cena: 168 Kč Kuba - stručná porovnaj ceny v 2 obchodoch od 2 spoznaj overené obchody prečítaj recenzie skontroluj popis a parametre vyber najlepšiu ponuku kúp KUBA - STRUČNÁ HISTORIE STÁTŮ (OPATRNÝ JOSEF) najlacnejšie v overenom obchode s dopravou zadarmo do 24h cez NajNakup.sk Napětí, které tím vzniká, nabízí hodnotný čtenářský zážitek. Edice: Stručná historie států Rok vydání: 2017 Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá ISBN: 978-80-7277-562- Rozměry: 233,0 x 192,0 x 16,0 ....

INFORMACE

AUTOR
Josef Opatrný
DIMENZE
10,54 MB
NÁZEV SOUBORU
Kuba - stručná historie států.pdf

POPIS

První svazek nové ediční řady přináší z pera předního amerikanisty prof. J. Opatrného pestré dějiny ostrovního karibského státu – Kuby, která je dnes známá především díky kontroverzní postavě diktátora Fidela Castra. Autor v přehledně pojaté knize však líčí dějiny od osídlení ostrova Indiány, přes španělské panství a snahu Kubánců o samostatnost až po současný stav. Knihu doplňuje mapka, encyklopedické heslo zasvěcené Kubě včetně rad případným turistům.

Chcete si přečíst knihu?Kuba - stručná historie států ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Opatrný. Číst Kuba - stručná historie států Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY