Smrtonosné vlastenectví: Etnicko-politický terorismus v Baskicku a Quebeku

Smrtonosné vlastenectví: Etnicko-politický terorismus v Baskicku a Quebeku - Maxmilián Strmiska | Replicamaglie.com

...v Baskicku a Quebeku Maxmilián Strmiska Nakladatel: Masarykova univerzita Brno 2002 Download Citation | Smrtonosné vlastenectví : etnicko-politický terorismus v Baskicku a Quebeku / | 1 ... "Cultural revitalization" in contemporary Basque Country ... ... . vyd. | Find, read and cite all the research you need on ResearchGate Maxmilián Strmiska's 5 research works with 22 citations and 35 reads, including: Smrtonosné vlastenectví : etnicko-politický terorismus v Baskicku a Quebeku / Smrtonosné vlastenectví. Etnicko-politický terorismus v Baskicku a Quebeku STRMISKA Maxmilián. Monograph Year: 2001, edition: Vyd. 1, number of pages: 112 s. Terorismus a demokracie. Pojetí a typologie subverz ... Smrtonosné vlastenectví : etnicko-politický terorismus v ... ... . Etnicko-politický terorismus v Baskicku a Quebeku STRMISKA Maxmilián. Monograph Year: 2001, edition: Vyd. 1, number of pages: 112 s. Terorismus a demokracie. Pojetí a typologie subverzívního teroristického násilí v soudobých demokraciích STRMISKA Maxmilián. Monograph Title: Smrtonosné vlastenectví. Etnicko-politický terorismus v Baskicku a Quebeku - Maxmilián Strmiska epub fb2 PDF Created Date: 1/22/2018 3:46:53 AM Maxmilián Strmiska is the author of Politické strany moderní Evropy (4.00 avg rating, 5 ratings, 0 reviews, published 2006), Terorismus a demokracie (3.0... Koupit Koupit eknihu. Tato studie představuje příspěvek k politologické analýze etnicko-politického terorismu ve španělském Baskicku a kanadském Quebeku, ztělesňovaného teroristickou aktivitou "Baskicka a svobody"(ETA) a "Fronty osvobození Quebeku" (FQL). Smrtonosné vlastenectví. Etnicko-politický terorismus v Baskicku a Quebeku, Mezinárodní politologický ústav Masarykovy univerzity, Brno 2001. "Ozbrojená opozice". Studie k subverzívnímu terorismu, Mezinárodní politologický úst...

INFORMACE

AUTOR
Maxmilián Strmiska
DIMENZE
9,83 MB
NÁZEV SOUBORU
Smrtonosné vlastenectví: Etnicko-politický terorismus v Baskicku a Quebeku.pdf

POPIS

Tato studie představuje příspěvek k politologické analýze etnicko-politického terorismu ve španělském Baskicku a kanadském Quebeku, ztělesňovaného teroristickou aktivitou "Baskicka a svobody"(ETA) a "Fronty osvobození Quebeku" (FQL). ETA a FQL jsou zde charakterizovány jednak jako teroristické organizace, jednak jako specifická polovojenská ztělesnění radikálně nacionalistické a separatistické opce. Jak ukazuje studium vývoje ETA a FQL, vznik a expanze etnicko-politického terorismu je v první řadě podmíněn existencí etnicko-politického konfliktu, zahrnujícího používání krajních forem násilí podle zásady "účel světí prostředky".

Chcete si přečíst knihu?Smrtonosné vlastenectví: Etnicko-politický terorismus v Baskicku a Quebeku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Maxmilián Strmiska. Číst Smrtonosné vlastenectví: Etnicko-politický terorismus v Baskicku a Quebeku Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY