Obrazový atlas České republiky

Obrazový atlas České republiky - Pavel Červinka, | Replicamaglie.com

...tlas krajiny České republiky, který je napsán v češtině a v angličtině, je nejrozsáhlejším dosud vydaným národním atlasovým dílem ... Motýli • Odkazy.Seznam.cz ... . Je v něm zobrazeno 1 137 číslovaných objektů (celkem 1 673 prvků) na 332 stranách. Atlas má hlavní měřítko 1 : 500 000, a odpovídá tomu velikost mapového rámu (dvoustrany) 610 x ... HERBA - Atlas plevelů Internetový atlas plevelů Herba provozuje katedra agroekologie a biometeorologie na Fakultě agrobiologie, potravinových a přírodních zdrojů České zemědělské univerzity v Praze.Veškerý obrazový materiál je původní, byl pořízen pracovníky katedry, kteří si vyhrazují autorská práva. Turistický průvodce po ... Školní atlas ČR od 79 Kč - Heureka.cz ... .Veškerý obrazový materiál je původní, byl pořízen pracovníky katedry, kteří si vyhrazují autorská práva. Turistický průvodce po České republice - kalendář akcí, tipy na výlety, ubytování, památky, hrady, zámky, rozhledny, kultura, zábava, fotogalerie ... Každý den přibývají do našeho kalendáře stovky akcí z celé České republiky - momentálně jich je 12.455. ... 2020 Atlas Česka, s.r.o., IČ 242 08 621, se sídlem Praha 2 ... Snad tedy nám tím chce Lidské tělo - obrazový atlas naznačit, jak cenným zdrojem informací je, tudíž k němu přistupujme pouze v bílých rukavičkách. :) Základní údaje o knize: úplný název: Lidské tělo Obrazový atlas latinsko-česko-anglický autor: Matt Hutchinson, Jon Mallatt a Elaine N. Marieb nakladatelství: CPress Prodám knihu "Velký obrazový atlas rostlin. Knihu sepsal F.A.Novák a vydalo nakl. Artia v Praze roku 1981. 2.vydání. Kniha dává čtenářům názorný obraz o celé rostlinné říši Představuje obsáhlý pramen informací od nejnižšího stupně rostlinného života, b akterií, po nejdokonalejší formy, vyšší rostliny....

INFORMACE

AUTOR
Pavel Červinka,
DIMENZE
5,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Obrazový atlas České republiky.pdf

POPIS

Obrazový atlas České republiky přibližuje mladým čtenářům přírodní, historické a architektonické památky a jiné zajímavosti naší vlasti. Pro rozdělení naší republiky na jednotlivé oblasti není použité běžné administrativní členění na kraje, ale rozdělení na oblasti, které mají hodně společného po stránce přírodní i z hlediska lidské činnosti. Kniha je členěna na dvoustrany s centrálně umístěnou satelitní mapou oblasti, kolem které jsou kratší, poutavě napsané texty, barevné fotografie a kresby, menší mapky, grafy či schémata nebo tipy na výlet. Kapitoly o jednotlivých oblastech v úvodu doplňují texty, ilustrace a mapy týkající se celé české republiky a na konci knihy zeměpisné přehledy, obrázková mapa přírodního a kulturního bohatství naší země, rejstřík a satelitní snímek celé Evropy.

Chcete si přečíst knihu?Obrazový atlas České republiky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Červinka,. Číst Obrazový atlas České republiky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY