Evropské instituce

Evropské instituce - Philippe Moreau Defarges | Replicamaglie.com

...a nezávislost, ale zároveň se rozhodly spolupracovat v oblastech, kde jim to dává smysl ... Guidelines & Recommendations - ESMA ... . Za tímto účelem vytvořily společné instituce. Které to jsou, jaký je jejich účel a pravomoce? Instituce Evropské měnové unie nesou velkou část odpovědnosti za stanovení evropské měnové politiky, za pravidla, jimiž se řídí emise eura, a za cenovou stabilitu v EU. Těmito institucemi jsou: Těmito institucemi jsou ECB, ESCB, Hospodářský a finanční výbor, Euroskupina a Rada ve složení pro hospodářské a finanční ... Tři nejdůležitější instituce současné Evropské unie jsou Rada Evropské unie, E ... Evropská integrace - Wikipedie ... ... Tři nejdůležitější instituce současné Evropské unie jsou Rada Evropské unie, Evropský parlament a Komise Evropských společenství. Komise Evropských společenství se běžně nazývá Evropská komise. Je (svým působením, nikoli vznikem) nezávislá na vládách členských států a má dva hlavní úkoly: jednak předkládá ... Čína odposlouchává Evropskou komisi skrze maltskou ambasádu, která stojí přímo naproti evropské instituci, napsal francouzský list Le Monde. Za koupi a přestavbu ultramoderní budovy měla Čína Maltě zaplatit 21 milionů eur. Belgii na čínskou špionáž údajně upozornily britské tajné služby, podle zjištění Le Monde Čína evropské instituce špehuje již několik let. This page was last edited on 8 August 2019, at 06:28. Files are available under licenses specified on their description page. All structured data from the file and property namespaces is available under the Creative Commons CC0 License; all unstructured text is available under the Creative Commons Attribution-ShareAlike License; additional terms may apply....

INFORMACE

AUTOR
Philippe Moreau Defarges
DIMENZE
11,45 MB
NÁZEV SOUBORU
Evropské instituce.pdf

POPIS

Přehledná a informačně bohatá příručka "do kapsy". V prvních kapitolách autor nastiňuje vývoj politických, hospodářských a vojenských institucí z období studené války až po vznik společných celoevropských institucí. Následující část je věnována celkovému pohledu na evropskou integraci a analyzuje historii a současnost činnosti EU a ES. V poslední kapitole autor čtenářům ukazuje budoucí perspektivu současných celoevropských institucí.

Chcete si přečíst knihu?Evropské instituce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Philippe Moreau Defarges. Číst Evropské instituce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY