Rukověť nakladatele: Řemeslo, věda, umění

Rukověť nakladatele: Řemeslo, věda, umění - Thomas Woll | Replicamaglie.com

...ěť nakladatele: řemeslo, věda, umění ... Literatura a literární teorie | Antikvariát ... . / Thomas Woll ; předmluvu k českému vydání a faktografické glosy doplnil Jaroslav Císař. ; z anglického originálu přeložili Jan Dvořák a Petr Macháček. Řemeslo, věda, umění. Praha: Signeta, 2002.Zákon č. 121/2000 Sb., o právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským a o změně některých zákonů s poznámkami a úvodním slovem. WOLL, Thomas. Rukověť nakladatele. Ře ... Výběr kurzů - Studium humanitní vzdělanosti ... . WOLL, Thomas. Rukověť nakladatele. Řemeslo, věda, umění. Praha: Signeta, 2002. ISBN 80-902608-4-5. Předmluvu k českému vydání a faktografické glosy doplnil Jaroslav Císař. Signatura NK ČR 54 F 66426. Z této knihy se mimo mnoha dalších informací dozvíte, jak lze knihy distribuovat, jak řídit vlastní prodej apod. Rukověť nakladatele : řemeslo, věda, umění: Sázka na úsměv : ruleta scénických miniatur: Setkání : sborník poezie a prózy: Šibal Zavřiočka : loutková komedie - sen o 3 dějstvích : parafráze Andersenových pohádek: Skalp: Spolek svedených a opuštěných: Stříbrný vítr - kniha a film: Trends in Indian studies ... 9) Granty. Grantové žádosti, možnosti nakladatele, autora. 10) Kdo má právo? A jaké? Autorskoprávní ukotvení nakladatelské praxe. 11) Autorský zákon, Zákon o neperiodických publikacích, evropské právní normy a smlouvy. 11) Distribuce, prodej, propagace, mark...

INFORMACE

AUTOR
Thomas Woll
DIMENZE
11,42 MB
NÁZEV SOUBORU
Rukověť nakladatele: Řemeslo, věda, umění.pdf

POPIS

V malokterém oboru se u nás po roce 1989 vytvořilo natolik konkurenční prostředí jako v nakladatelském odvětví. Američan Thomas Woll se v takovém prostředí pohybuje již po mnoho let. Prošel řadou různých nakladatelství, od těch nejmenších až po velké firmy světového významu. Své bohaté zkušenosti a poznatky formuluje natolik obecně, že mohou být podnětné pro malé i velké nakladatele v kterékoliv části světa. Kniha není pouhým překladem americké příručky. Jaroslav Císař, tajemník svazu českých knihkupců a nakladatelů, ji doplnil mnoha údaji platnými pro Českou republiku, lokalizované jsou také pasáže týkající se autorského práva, ISBN či nakladatelských smluv. Podrobný výklad sleduje nakladatelské podnikání již od prvotního nápadu.

Chcete si přečíst knihu?Rukověť nakladatele: Řemeslo, věda, umění ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Thomas Woll. Číst Rukověť nakladatele: Řemeslo, věda, umění Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY