Svět jiné hudby

Svět jiné hudby - Petr Slabý, | Replicamaglie.com

...ardní, ... Zdeněk Karel Slabý - Kniha: Svět jiné hudby 2 ... Svet jine hudby slaby zdenek k | Sleviste.cz ... . Radix; Tranzitní horoskop (2007) - Další knihy (31) Zvětšit horoskop. Tranzitní horoskop osobnosti pro rok 2007, kdy kniha vyšla: Tranzity se počítají k datu 1.1.2007 a zobrazují pouze pomalé planety, které se běhěm roku zvěrokruhem moc nepohnou. Dvoudílné knižní vydání encyklopedie Svět jiné hudby (2002 resp. 2007, Volvox Globator), kterou připravil Zdeněk K. Slabý, společně se svým synem Petrem Slabým. Svět jin ... Finský svět metalu a jiné hudby - Finnish world of metal ... ... . Slabý, společně se svým synem Petrem Slabým. Svět jiné hudby. Celkové hodnocení ... progresivní a experimentální hudby propojující vlivy jazzové, rockové, komorní, etnické ad. V dvoudílné encyklopedii „Jiná hudba" se čtenář dočte o skupinách či interpretech typu Lestera Bowieho, Johna Zorna, Cpt. Beefhearta, Art Bears, Work, Art Ensemble of Chicago a o mnoha ......

INFORMACE

AUTOR
Petr Slabý,
DIMENZE
10,97 MB
NÁZEV SOUBORU
Svět jiné hudby.pdf

POPIS

Publicista a muzikolog Z. K. Slabý předkládá čtenářům fundovaně – zároveň však velmi čtivým způsobem – několik stovek hesel pokrývajících oblast alternativní, avantgardní, improvizované, progresivní a experimentální hudby propojující vlivy jazzové, rockové, komorní, etnické ad. V dvoudílné encyklopedii „Jiná hudba“ se čtenář dočte o skupinách či interpretech typu Lestera Bowieho, Johna Zorna, Cpt. Beefhearta, Art Bears, Work, Art Ensemble of Chicago a o mnoha dalších. Pozornost je věnována jak americké, tak evropské či asijské scéně – prostě všemu, co se vymyká zavedené představě o neměnných hudebních žánrech.

Chcete si přečíst knihu?Svět jiné hudby ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Slabý,. Číst Svět jiné hudby Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY