Železný grál: Merlinův kodex 1.

Železný grál: Merlinův kodex 1. - Robert Holdstock | Replicamaglie.com

... čtyři povídky) Avilion Merlinův kodex Keltika Železný grál Poražení králové Romány Fantom Dávné ozvěny 1) Robert Holdstock: Železný grál ... Nedělní To Read List XXIII - Tichý koutek ... . Druhá kniha Merlinova kodexu. Tu první jsem přečetla tak rychle, že jsem vám ani nestihla napsat ukázku do Teaser Tuesday. ... Merlinův kodex není tak složitý na pochopení mechanismu, kterým se vytvářejí archetypální postavy, jako Les mytág. Je to vlastně historicko-mytologické fantasy ... 1) Neil Gaiman - Sandman: Domeček pro panenky, Krajina snů, Údobí mlh (2., 3. a 4. díl) 2) Robert ... Železný grál - Merlinův kodex 2 - Robert Paul Holdstock od ... ... . Je to vlastně historicko-mytologické fantasy ... 1) Neil Gaiman - Sandman: Domeček pro panenky, Krajina snů, Údobí mlh (2., 3. a 4. díl) 2) Robert Holdstock - Merlinův kodex: Keltika, Železný grál, Poražení králové (dočteno) 3) Ursula K. Le Guin - Zeměmoří: Čaroděj Zeměmoří, Atuánské hrobky (1. a 2. díl) 4) Isaac Asimov - série Nadace: Nadace Garen, Jean-Pierre: Krev čarodějnice 1 - Křišťál poroby(Ivo Železný) SF Mark Stone 57 Garen, Jean-Pierre: Krev čarodějnice 2 - Zelený obláček(Ivo Železný) SF Mark Stone 58 ... Holdstock, Robert: Železný grál(Polaris) F Merlinův kodex 2 Holt, Tom: Čekal jsem někoho většího (Talpress) F Hoši, Šin'iči: Někdo zaklepal ... pdf Merlinúv kodex 1 - Keltika.pdf ~ 849 KiB. pdf Merlinův kodex 2 - Železný grál.pdf ~ 829 KiB. pdf Mytago 01 - Les mytag.pdf ~ 682 KiB. pdf Mytago 03 - Hloubení.pdf ~ 777 KiB. pdf Mytago 05 - Brána ze slonoviny,brána z rohu.pdf ~ 721 KiB. file Hooper Kay. pdf Blood 01 Mrazivé sny.pdf ~ 1.2 MiB. 1. kniha v sérii Merlinův kodex. O čem je kniha Keltika? Staletí předtím, než se setká s Artušem, kráčí Merlin světem, věčně mladý, poutník po cestách magie a poznání. Při svém putování se setká s Iásonem pátrajícím po zlatém rounu a přidá se k jeho výpravě. Za své rozhodnutí jednou draze zaplatí. Třetí kniha série Merlinův kodex. Kopec pod Taurovindou, pevností Urthy, velekrále Cornovidů, ožívá: říše Stínů hrdinů, součást Onoho světa, si zamýšlí toto území přivlastnit. Akční fantasy. Poražení králové ... Železný grál Robert Holdstock. Mladý Merlin se jako archetyp nesmrtelnosti objevuje také v trilogii Merlinův kodex: Celtika (2001, č. Keltika/Polaris 2001), The Iron Grail (2002, č. Železný grál/Polaris 2002) a The Broken Kings (2006, česky Poražení králové/Polaris 2007), kde se rozhodne přivést k životu dávného přítele Iásona a na legendární lodi ... : Kč 209,00 ABA001 cze cze eng 821.111-3 Anglická próza, anglicky psaná Konspekt 11 821.111-31 MRF Holdstock, Robert, 1948-jn19990009608 aut Železný grál : druhá kniha Merlinova kodexu / Robert Holdstock Merlinův kodex Vyd. 1....

INFORMACE

AUTOR
Robert Holdstock
DIMENZE
9,32 MB
NÁZEV SOUBORU
Železný grál: Merlinův kodex 1..pdf

POPIS

V tomto pokračování Keltiky spřádá Robert Holdstock mýty a historii do epického příběhu cti, smrti a magie. Ožívají vněm postavy, mýtické i tragické, podivné a přitom zvláštním způsobem povědomé. Uprostřed všeho po své nikdy nekončící stezce kráčí samotný Merlin, mladý čaroděj, bezstarostný, zvědavý, mocný a přitom odcizený své vlastní minulosti - minulosti, která jej neúprosně dohání. Kniha byla oceněna českou Akademií science fiction, fantasy a hororu jako nejlepší fantasy vydaná v roce 2002.

Chcete si přečíst knihu?Železný grál: Merlinův kodex 1. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert Holdstock. Číst Železný grál: Merlinův kodex 1. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY