Trénink vůle: Metody svépomoci v psychoterapii

Trénink vůle: Metody svépomoci v psychoterapii - Abraham A. Low | Replicamaglie.com

... A. Low Nakladatel: Era - vydavatelství 2002 Kniha: Trénink vůle Metody svépomoci v psychoterapii Autor: Abraham A ... Meditace, psychoterapie a psychospirituální krize ... ... . Low Kniha podává pomocnou ruku všem lidem trpícím nervovými, duševními a emocionálními poruchami, kterým předkládá především vhled do nejtypičtějších projevů těchto poruch a určitou "životní ... Psychologie, pedagogika > Trénink vůle. Metody svépomoci v psychoterapii Metody svépomoci v psychoterapii NEŽ SI PŘIJDETE ZBOŽÍ NEZÁVAZNĚ PROHLÉDNOUT NEBO ZAKOUPIT, JE NUTNÉ NÁM NEJPRVE NAPSAT MAIL NEBO VYPLNIT OBJEDNÁVKU A POČKAT NA NAŠI ODPOVĚĎ. Trénink vůle (Metody svépomoci v psychoterapii) Low Abraham A. psychologie. r.v. 2003, nakladatel ERA Group , př ... Vědecká knihovna v Olomouci - VKOL ... . Trénink vůle (Metody svépomoci v psychoterapii) Low Abraham A. psychologie. r.v. 2003, nakladatel ERA Group , přel. Karel M. Pala "The Recovery Method was developed by Dr. Abraham Low to prevent relapses and alleviate chronic conditions in people suffering from mental illness or emotional problems. This self-help technique provides co...

INFORMACE

AUTOR
Abraham A. Low
DIMENZE
3,14 MB
NÁZEV SOUBORU
Trénink vůle: Metody svépomoci v psychoterapii.pdf

POPIS

Kniha podává pomocnou ruku všem lidem trpícím nervovými, duševními a emocionálními poruchami, kterým předkládá především vhled do nejtypičtějších projevů těchto poruch a určitou "životní filosofii" vycházející ze zdravého rozumu a realismu vedoucí k nalezení ztracené životní rovnováhy. Odborníci - psychologové, psychiatři a sociální pracovníci - v knize najdou výčet psychoterapeutických metod vytvořených sdružením Recovery, Inc., neziskovou organizací, jejímž cílem je cvičit postpsychotické a psychoneurotické osoby v praxi psychiatrické svépomoci. Publikace je určena jak laikům, tak odborníkům.

Chcete si přečíst knihu?Trénink vůle: Metody svépomoci v psychoterapii ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Abraham A. Low. Číst Trénink vůle: Metody svépomoci v psychoterapii Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY