Námořníkova píseň

Námořníkova píseň - Ken Kesey | Replicamaglie.com

...ěh o boji lásky se zlem v posledním slušném místě na světě ... Námořníkova píseň - Ken Kesey | KOSMAS.cz - vaše ... ... .Píše se rok 2017 ... Ken Kesey: Námořníkova píseň. Sailor Song, 1992. Ač se to zdá neuvěřitelné, protože Kena Keseye můžeme zařadit mezi nejvlivnější autory 2. poloviny 20. století, tak Kesey za svůj tvůrčí život napsal jen tři romány ... Hledáte Námořníkova píseň od Ken Kesey? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Poslední rebelská píseň Kena Keseyho ... Námořníkova píseň - Ken Kesey | Databáze knih ... . 33 prodejen po celé ČR Poslední rebelská píseň Kena Keseyho Ken Kesey: Námořníkova píseň.Z anglického originálu Sailor Song přeložil Jiří Hanuš, odpovědná redaktorka Kristina Labohá, vydalo Argo, Praha 2003, 476 stran, náklad neuveden, doporučená cena 339 Kč.). Chceme-li zasadit Námořníkovu píseň do kontextu Keseyho tvorby, je nutno poukázat jak na rysy, které ji s předcházejícími ... ...

INFORMACE

AUTOR
Ken Kesey
DIMENZE
10,79 MB
NÁZEV SOUBORU
Námořníkova píseň.pdf

POPIS

Poslední román autora slavného Přeletu nad kukaččím hnízdem (česky pod názvem Vyhoďte ho z kola ven) je brilantní, vtipný a povzbudivý příběh o boji lásky se zlem v posledním slušném místě na světě. Píše se rok 2017 a Izák Sallas, legendární ekologický terorista 90. let, se probudí ve stařičkém přívěsu nad aljašským přístavem Kuinak uprostřed noci, v níž ho potká hned několik špatných znamení. Nejdřív vzteklý démon, z něhož se vyklube kočka s hlavou uvězněnou ve sklenici od majonézy, a pak stříbrovlasý albín Nikolas Levertov, který se snaží vymlátit duši z polonahé Eskymačky. Když další den vidí, jak do přístavu vplouvá obrovská stříbrná jachta filmařské společnosti s Levertovem na palubě, pochopí, že si Nikolas přijel vyrovnat pár starých účtů. Sallas už chtěl prožít zbytek života v klidu a lovit s přáteli ryby, ale když sleduje, jak Levertov korumpuje město balíky peněz filmové společnosti a balíčky drog, zjistí, že má v sobě ještě dost síly a odhodlání, aby zlo vyhnal z města. Je to napínavá obhajoba poslední výspy starého světa před nájezdem zástupců civilizace, dusící se v penězích a ve skleníkových plynech.

Chcete si přečíst knihu?Námořníkova píseň ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ken Kesey. Číst Námořníkova píseň Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY