Ženy, Havel, Hygiena

Ženy, Havel, Hygiena - Bohuslav Vaněk-Úvalský | Replicamaglie.com

...Havel, Hygiena od Bohuslav Vaněk-Úvalský? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Ženy, Havel, hygiena (Bohuslav Vaněk-Úvalský ... ... . 33 prodejen po celé ČR Ženy Havel Hygiena jsou knihou-hamburgerem: literárním fast foodem tak trochu vieweghovského typu, u něhož je nejzajímavější podnos, na kterém jídlo servírují. V případě Bohuslava Vaňka-Úvalského to jsou vtipné parafráze prvorepublikových reklam, které jeho knihu oživují a do značné míry přispívají k tomu, že ... Ženy, Havel, hygiena, autor: Bohuslav Vaněk-Úvalský, rok vydání: 2003 Antikvariát s více než 30 ... Ženy, Havel, Hygiena - Bohuslav Vaněk-Úvalský | KOSMAS.cz ... ... ... Ženy, Havel, hygiena, autor: Bohuslav Vaněk-Úvalský, rok vydání: 2003 Antikvariát s více než 30 589 položkami +420 774 087...

INFORMACE

AUTOR
Bohuslav Vaněk-Úvalský
DIMENZE
4,60 MB
NÁZEV SOUBORU
Ženy, Havel, Hygiena.pdf

POPIS

Texty bílého muže, který žil s ženami! Bohuslav Vaněk-Úvalský alias elegantní svůdce Ferdinand Havel! Jak opačné pohlaví vidí opačné pohlaví! Sedmdesát dva dam za křiklavou barvotiskovou obálkou! Těmito slovy charakterizoval svůj nový rukopis autor známý sklonem k ironii. Kniha obsahuje dvaasedmdesát příběhů, všechny se pak klenou do jediného. Zároveň jde o osobitý literární příspěvek při uzavření jednoho prezidentského období.

Chcete si přečíst knihu?Ženy, Havel, Hygiena ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bohuslav Vaněk-Úvalský. Číst Ženy, Havel, Hygiena Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY