Operační centrum - Zákon války

Operační centrum - Zákon války - Tom Clancy, | Replicamaglie.com

... akce pro Operační centrum. Musí zabránit hrozícímu konfliktu mezi Tureckem a Sýrií ... Tom Clancy : Zákon války - OPERAČNÍ CENTRUM | Aukro ... . Avšak výbuch má své hlubší příčiny: kurdští separatisté chtějí tímto způsobem vyvolat válku mezi ... Tom Clancy: Zákon války ⚡ Bleskové dodání do druhého dne pro desítky tisíc produktů z největšího online bazaru v ČR. Každý den stovky novinek v nabídce. A přesto, tenhle kousek už si ode mě nekoupíte. Někdo byl rychlejší... Ale nic není ztraceno. Zákon války book. Read 55 reviews from ... Zákon války/ Operační centrum 4 | Antikvariát Pod Svícnem ... ... . Někdo byl rychlejší... Ale nic není ztraceno. Zákon války book. Read 55 reviews from the world's largest community for readers. V Turecku je vyhozena do povětří hráz obří přehrady a tím začíná další ... Na knize spolupracovali Tom Clancy a Steve Pieczenik. První kniha série Operační centrum. Knihy následují v tomto pořadí: Operační centrum, Zrcadlový odraz, Hra o stát, Zákon války, Rovnováha sil, Stav obležení, Rozděl a panuj, Bojová linie, Čestné poslání, Moře v ohni, Cestou zrady, Válka orlů. Vatikán něco takového odmítá dopustit a žádá Operační centrum o vyšetření skutečného pozadí události. Prodám tuto knihu. Tuto knihu nikdo nenabízí ... Operační centrum 4. - Zákon války od 100 K ... Knihy zo série Operační centrum na Martinuse. Skvelý zákaznícky servis, zľavy a akcie. Tisíce príbehov. Jedno kníhkupectvo. Operační centrum. Zákon války / Hlavní autor: Clancy, Tom, 1947-2013 Vydáno: (2001) Operační centrum. Stav obležení / Hlavní autor: Clancy, Tom, 1947-2013 Vydáno: (2002) Operační centrum. Zrcadlový obraz / Hlavní autor ......

INFORMACE

AUTOR
Tom Clancy,
DIMENZE
11,85 MB
NÁZEV SOUBORU
Operační centrum - Zákon války.pdf

POPIS

Když v Turecku vyletí do povětří hráz životně důležité přehrady, mohlo by se zdát, že by tragická situace, která nastala po výbuchu, měla zajímat jen zainteresované strany, které musejí řešit náhlý katastrofální nedostatek vody v oblasti. Avšak výbuch má své hlubší příčiny: kurdští separatisté chtějí tímto způsobem vyvolat válku mezi Tureckem a Sýrií. Předpokládají, že ta by se neomezila jen na účast dvou válčících stran, ale přitáhla by do citlivé oblasti pozornost i síly všech významných hráčů na světovém politickém poli. A to by Kurdům umožnilo upoutat pozornost ke svým vlastním požadavkům a tak znovu nastolit otázku vlastního státu. Strany zapletené do konfliktu však podcenily zdánlivého outsidera, hráče, s jehož účastí nikdo nepočítal. Operační centrum, zřízené s tichým souhlasem amerických politických a vojenských špiček, které však zavírají oči a dělají, že neslyší, kdykoli vstoupí Op-centrum do hry svými často neortodoxními metodami, vyslalo do oblasti své špionážní vozidlo, vybavené špičkovou elektronikou. Brzy všechny strany konfliktu mají poznat, že se přepočítaly, když s touto organizací zřízenou pro řešení krizových momentů ve svých plánech nepočítaly. I ve čtvrtém příběhu ze série Operační centrum projevují oba autoři, bestsellerista v oblasti geopolitických a technothrillerů Clancy a vědec a specialista na řešení krizových situací reálné politiky Pieczenik, znalost aktuálního rozvržení sil ve světě. Na pozadí napínavého děje, ve kterém nešetří svými odbornostmi a zahrnují nás politickými spekulacemi i popisy technologických novinek ve službě teroristů i jejich protivníků, vyvstává možná alternativa skutečného vývoje ve světě.

Chcete si přečíst knihu?Operační centrum - Zákon války ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tom Clancy,. Číst Operační centrum - Zákon války Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY