Himálajské příběhy: Moudrost duchovních mistrů, poustevníků a jogínů

Himálajské příběhy: Moudrost duchovních mistrů, poustevníků a jogínů - Ramiro Calle | Replicamaglie.com

...ákům. Vyberte si z knih od autora Ramiro Calle na Martinus ... Himálajské příběhy - Ramiro Calle Himálajské příběhy ... ... .cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Calle, Ramiro A., 1943-Calle, Ramiro A. Ramiro Calle professeur de yoga et écrivain espagnol Calle, Ramiro VIAF ID: 85363154 (Personal) Permalink: http://viaf.org ... Tituly od Ramiro Calle na Gorila.sk. Najširší výber titulov na slovenskom trhu, výhodné ceny a nízke poštovné. Len na Gorila.sk Himálajské příběhy: moudrost duchovn ... Himálajské příběhy - Ramiro Calle, brožovaná vazba, český ... ... . Len na Gorila.sk Himálajské příběhy: moudrost duchovních mistrů, poustevníků a jogínů. / Ramiro Calle ; [ze španělského originálu přeložila Květa Kösslová]. / Ramiro Calle ; [ze španělského originálu přeložila Květa Kösslová]. Moudrost duchovních mistrů, poustevníků a jogínů. Autor uskutečnil víc než dvacet cest po oblasti Himálaje a dalších částí Asie a sbíral příběhy tamní lidové tradice. Kniha Himálajské příběhy obsahuje stará vyprávění pocházející od duchovních mistrů, poustevníků a jogínů, kteří je už od dávných dob ... Knihy z kategórie Bájky, báje na Martinus.sk. Milujeme knihy. Rovnako ako vy. Pozice 8: Cílem mých cvičení, cvičení bytosti, cvičení tělesných, duševních a duchovních atd. podle Boží Vůle, je dosáhnout takovou moudrost, rozumnost, atd. další podle Boha, které by mne přiblížili k pochopení smyslu a cíle života v souladu s Bohem. Komentáře . Transkript . jóga nesmrtelnost a svoboda MANTRY I MAGICKÉ ZPĚVY SÍLY 1-1 Pro mír s Matkou DŽAJA DŽAJA DEVI MATA NAMAHA. Účel: Oslava bohyně, která je zdrojem všeho života. Tento zpěv znamená: "Sláva Božské Matce." Mytologie: Na počátku ležela Velká Bohyně se svým milovaným Pánem a z tohoto extatického spojení počala a porodila celý vesmír. Tak vzniklo z Božské Matky obrovské množství hvězd ... Je to právě mystické Údolí květin, opředené mnoha mýty a tajemnými příběhy, které přitahuje srdce dobrodruhů, romantiků a milovníky panenské horské přírody. Toto výjimečné horské údolí se nachází v průměrné nadmořské výšce 3500 metrů a je 8 km dlouhé a 2 km široké. Knihy vložené uživatelem Eli. ČBDB.cz - Databáze knih. Životopisy autorů a jejich díla. Rozsáhlá knižní databáze. Co je pravdivé pro tyto vědy, je pravdivé bezpochyby také pro ostatní aspekty existence: antropologii například nebo soudobou historii nebo individuální psychologii nebo sociologii. Co má význam ve fyzikálních vědách, má význam také v duchovních. Ale je velmi obtížné si to uvědomit....

INFORMACE

AUTOR
Ramiro Calle
DIMENZE
5,42 MB
NÁZEV SOUBORU
Himálajské příběhy: Moudrost duchovních mistrů, poustevníků a jogínů.pdf

POPIS

Autor uskutečnil víc než dvacet cest po oblasti Himálaje a dalších částí Asie a sbíral příběhy tamní lidové tradice. Kniha Himálajské příběhy obsahuje stará vyprávění pocházející od duchovních mistrů, poustevníků a jogínů, kteří je už od dávných dob předávali svým žákům. Jsou v nich vyjádřeny životní pravdy a moudrosti, jež poskytují látku k zamyšlení. Jednotlivé příběhy ze života lidí a bajky jsou zakončeny moudrostí, naučením nebo úslovím. Příběhy vyslovují pravdy, které platily kdysi a platí i dnes. V krátkém komentáři na konci každého příběhu autor uvádí čtenáře k hlubšímu pochopení smyslu příběhu a nabízí možnost meditace nad jeho poselstvím.

Chcete si přečíst knihu?Himálajské příběhy: Moudrost duchovních mistrů, poustevníků a jogínů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ramiro Calle. Číst Himálajské příběhy: Moudrost duchovních mistrů, poustevníků a jogínů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY