Válka o Irák: Očima tří českých reportérů

Válka o Irák: Očima tří českých reportérů - Michal Kubal, | Replicamaglie.com

...ources; V hlavní roli Gustáv Husák : podle dokumentárního filmu Roberta Sedláčka a Michala Kubala: V hlavní roli Gustáv Husák : tragédie jednoho osudu Kubal, Šulc, Šámalová - Válka o Irák - Očima tří českých reportérů ... Válka O Irák, Očima tří českých reportérů (Michal Kubal ... ... . Volvox Globator 2003, l. vydání, 449 stran, fotografická příloha, velmi dobrý stav. Kniha: Válka o Irák, Očima tří českých reportérů(Michal Kubal, František Šulc, Barbora Šámalová) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Válka o Irák : očima tří českých reportérů by Michal Kubal ( Book ) 3 editions published ... 0.87 (from 0.87 for Válka o I ... to 0.87 for ... Válka ... Válka o Irák Očima tří českých reportérů - Artforum ... . Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Válka o Irák : očima tří českých reportérů by Michal Kubal ( Book ) 3 editions published ... 0.87 (from 0.87 for Válka o I ... to 0.87 for ... Válka o Irák (Očima tří českých reportérů) Michal Kubal, František Šulc a Barbora Šámalov á • Volvox Globator, 2003 . 5,0 1x. Okamžitý download. PDF. EPUB. MOBI. E-KNIHA. E-KNIHA. Okamžitě ke stažení. Publikace tří českých novinářů, přímých aktérů války v Iráku, přináší v deníkové formě jejich osobní ... Šámalová, Barbora, 1974-Barbora Šámalová journaliste tchèque VIAF ID: 75700295 (Personal) Permalink: http://viaf.org/viaf/75700295 Válka o Irák: Očima tří českých reportérů , Kniha (2003), Michal Kubal Astrologie online Osobní horoskop (radix) Partnerský horoskop Tranzitní horoskop Psychologická astrologie Online výpočty...

INFORMACE

AUTOR
Michal Kubal,
DIMENZE
10,33 MB
NÁZEV SOUBORU
Válka o Irák: Očima tří českých reportérů.pdf

POPIS

Publikace tří českých novinářů, přímých aktérů války v Iráku, přináší v deníkové formě jejich osobní svědectví. Každý ze tří reportérů viděl válku odjinud a každý z nich si odnesl trochu jinou zkušenost. Michal Kubal z České televize působil jako jediný český novinář během války přímo v Bagdádu, kde z bezprostřední blízkosti sledoval drama koaliční vzdušné ofenzivy, proplétal se neprůhlednými nástrahami saddámovské propagandy a nakonec se dočkal příjezdu amerických tanků a diktátorova pádu. František Šulc z Lidových novin se stal jediným českým "embedem", jak se novináři akreditovaní přímo u koaličních vojenských jednotek nazývali; jeho válečnými společníky a průvodci byli Seabees (Mořské včely) - elitní ženijní sbor amerického námořnictva. Barbora Šámalová z České televize pracovala v Kuvajtu a v Jižním Iráku; začátek války trávila společně s vojáky česko-slovenské protichemické jednotky a po vítězném postupu spojenců na jihoirácký přístav Umm Kasr a obklíčení Basry mohla sledovat bezuzdnou anarchii a humanitární katastrofu, která zdejší Iráčany postihla.

Chcete si přečíst knihu?Válka o Irák: Očima tří českých reportérů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michal Kubal,. Číst Válka o Irák: Očima tří českých reportérů Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY