Náměsíčný průvodce Prahou

Náměsíčný průvodce Prahou - Přemysl Rut | Replicamaglie.com

...tenářské recenze. Celkové hodnocení (2x) Vaše hodnocení Tato kniha mě bohužel zklamala, čekal jsem, že texty budou opravdu nějak spjaty s Prahou, ale nějak jsem se nedočkal ... discussion phrases Flashcards | Quizlet ... . ... 2003 Náměsíčný průvodce Prahou, 2. vydání, Petrov; 2003 Strašlivé Čechy, děsná Morava, Petrov; 2005 Pan Když a slečna Kdyby (kniha o příběhu), Petrov (Cena Toma Stopparda) 2005 Příběh a Shakespeare, AMU; 2007 Příběh a Shakespeare, 2. vydání, AMU; 2010 Orchestrion v hlavě (česká písnička mezi poezií a divadlem ... Kniha Náměsíčný průvodce Prahou Přidat komentář. Matematicka. 2 09.08.2017 "Pokud komí ... Náměsíčný průvodce Prahou - Kniha (2003), Přemysl Rut ... . vydání, AMU; 2010 Orchestrion v hlavě (česká písnička mezi poezií a divadlem ... Kniha Náměsíčný průvodce Prahou Přidat komentář. Matematicka. 2 09.08.2017 "Pokud komín, pumpa, strom vstoupí do příběhu, jako by náhle už nebyly tak odkázány na svá dosavadní stanoviště, byť je tam většinou lze i potom spatřit. ... Náměsíčný průvodce Prahou Prodej skončil. Nové vydání knihy, která poprvé v...

INFORMACE

AUTOR
Přemysl Rut
DIMENZE
9,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Náměsíčný průvodce Prahou.pdf

POPIS

Kniha, která poprvé vyšla na samém počátku devadesátých let a je již dávno vyprodána. Jde o několik desítek vtipných a milých prozaických textů (žánrově se blíží nejspíše moderním pohádkám či báchorkám) a stejný počet textů psaných veršem, uspořádaných zrcadlově, takže každý námět je zpracován dvakrát, epicky i lyricky. Všechny náměty se samozřejmě týkají matičky Prahy, jejích zvláštností a pozoruhodností. Knížka je pak dále uspořádána do sedmera knih, vytváří však dílo jediné, vrstevnaté, kde o nápady a fantazii vskutku není nouze. Na rozdíl od staršího vydání v knize čtenář navíc nalezne nápaditý fotografický doprovod a citlivé výtvarné řešení celku (Jan Hudeček, Oto Karlas).

Chcete si přečíst knihu?Náměsíčný průvodce Prahou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Přemysl Rut. Číst Náměsíčný průvodce Prahou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY