Pižďuchové / The Pizh´duks

Pižďuchové / The Pizh´duks - Václav Havel | Replicamaglie.com

...avla, kterou napsal v sedmdesátých letech do sborníku ... Kategorie "Dětské" - Antikvariát PCE ... ... O čem je kniha Pižďuchové / The Pizh´duks? Jediná pohádka Václava Havla, kterou napsal v sedmdesátých letech do sborníku jednoho velkého německého nakladatelství. Václav Havel tehdy dlouho tvrdil, že pohádku pro děti nemůže napsat. Za prvé proto, že nic takového neumí, za druhé proto, že špatně vyslovuje hlásku ... Inzerát Pižďuchové / The Pizh´duks Václav Havel ... Pižďuchové / The Pizh´duks | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... ... Inzerát Pižďuchové / The Pizh´duks Václav Havel v okrese Hlavní město Praha, cena 200Kč, od ZimovaEva na Sbazar.cz. Popis: osobní předání Praha Modřany nebo zaslání ČP Všechny informace o produktu Kniha Pižďuchové - The Pizh´duks - Česko-anglické vydání - Havel Václav, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Pižďuchové - The Pizh´duks - Česko-anglické vydání - Havel Václav. Jediná pohádka Václava Havla, kterou napsal v sedmdesátých letech do sborníku jednoho velkého německého nakladatelství. Václav Havel tehdy dlouho tvrdil, že pohádku pro děti nemůže napsat. Za prvé proto, že nic takového neumí, za druhé proto, že špatně vyslovuje hlásku „r" a v pohádkách jsou samí drraci, krrálové, čarrodějové, prrincezny , trrpaslíci ... Pižďuchové - The Pizh´duks - Václav Havel. Jediná pohádka Václava Havla, kterou napsal v sedmdesátých letech do sborníku jednoho velkého německého... Pižďuchové - The Pizh´duks - Havel Václav - Jediná pohádka Václava Havla, kterou napsal v sedmdesátých letech do sborníku jednoho velkého německého nakladatelství. Václav Havel tehdy dlouho tvrdil, že pohádku pro děti nemůže napsat. Za prvé proto, že Prohlédněte si knihy v nabídce knihkupectví Kosmas.cz, jejichž překladatelem je Ivana Pecháčková. Ilustroval Jiří Sopko. Do angličtiny (The Pizh'duks) přeložila Laura Conwayová. Počet stran: 56. ISBN: 80-86283-19-4. O KNIZE: Toto je jediná Havlova kniha, kterou alespoň navenek mínil pro děti. Václav Havel dlouho tvrdil, že pohádku pro děti vůbec nemůže napsat. Prý i proto, že špatně vyslovuje souhlásku "r" a v ... Václav Havel: Pižďuchové / The Pizh´duks Dávno předtím, než byly láska a ...

INFORMACE

AUTOR
Václav Havel
DIMENZE
3,4 MB
NÁZEV SOUBORU
Pižďuchové / The Pizh´duks.pdf

POPIS

Jediná pohádka Václava Havla, kterou napsal v sedmdesátých letech do sborníku jednoho velkého německého nakladatelství. Václav Havel tehdy dlouho tvrdil, že pohádku pro děti nemůže napsat. Za prvé proto, že nic takového neumí, za druhé proto, že špatně vyslovuje hlásku „r“ a v pohádkách jsou samí drraci, krrálové, čarrodějové, prrincezny , trrpaslíci, rrusalky, rrarráškové a podobné potvorry a za třetí proto, že nemá čas, neboť v pivovaru musí koulet sudy s pivem. Ale jak v knížce uvidíte, pan Havel to nakonec skvěle vyřešil, protože si vymyslel novou pohádkovou bytost bez „r“. Barevné ilustrace překrásně vyvedených Pižďuchů jsou od Jiřího Sopka, skvělého malíře a autorova dobrého přítele. Česko-anglické vydání.

Chcete si přečíst knihu?Pižďuchové / The Pizh´duks ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Havel. Číst Pižďuchové / The Pizh´duks Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY