Technické památky v Čechách, na Moravě a ve Slezsku III., P-S

Technické památky v Čechách, na Moravě a ve Slezsku III., P-S - - | Replicamaglie.com

...Hornopočernický zpravodaj, 11/2009, ročník 57 Aleš Bufka is the author of Technické památky v Čechách, na Moravě a ve Slezsku ... Praha - Místopis ... . I. díl. (4.00 avg rating, 2 ratings, 0 reviews, published 2002) Bojiště . v Čechách, na Moravě, ve Slezsku Titul: Bojiště Autor: Milada Michková EAN: 9788070338735 ISBN: 80-7033-873-3 Nakladatel: Nakladatelství Olympia, a.s. Rok vydání: 2005 Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá Rozměry: 205x120 mm Počet stran: 104 Váha: 178 g Jazyk: CZE Bojiště - Milada Michková Bitva na Bílé hoře, porážka sedláků u Chlumce, proslulé bitvy, v ... Technické památky v Čechách, na Moravě a ve Slezsku III - P-S (Praha 2003)- Dušan Josef: Encyklopedie mostů v Čechách, na ... Císařský mlýn (Praha, Bubeneč) - Wikipedie ... ... Technické památky v Čechách, na Moravě a ve Slezsku III - P-S (Praha 2003)- Dušan Josef: Encyklopedie mostů v Čechách, na Moravě a ve Slezsku (Praha 1999)- Karel Kuča: České, Moravské a Slezské zvonice (Praha 1995) Web:- oficiální stránky městské části- Zbraslav.info- Zbraslav a historie- Wikipedie Technické památky v Čechách, na Moravě a ve Slezsku III.díl. ... Vodní mlýny v Čechách VIII. Josef Klempera. Externí sklad. Více » 187 Kč. Technické památky v Čechách, na Moravě a ve Slezsku I. díl. ... Technické památky v Čechách, na Moravě a ve Slezsku III.díl. Technické památky v Čechách, na Moravě a ve Slezsku III.díl Hana Hlušičková 700 Kč Technické památky v Čechách, na Moravě a ve Slezsku - kolektiv autorů . Závěrečný svazek encyklopedie zahrnuje zbývající písmena abecedy (S až Ž) a zároveň dodatky k jednotlivých heslům, a to včetně výčtu ztrát, které přinesly povodně ze srpna roku 2002. Technické památky v Čechách, na Moravě a ve Slezsku III., P-S - Třetí svazek unikátní encyklopedie zachycující stávající i vybrané zaniklé technické památky z nejrůznějších oborů a oblastí od průmyslové architektury, dopravy, sklářství, energetiky až Další prameny k výuce nad rámec seznamu uvedeného ve stagu (je možno doplňovat i během semestru), případně rošíření informací o literatuře uvedených ve stagu o další podrobnosti. Poslední změna: 16.05.2014 Technické památky v Čechách, na Moravě a ve Slezsku II 200 Kč Technické památky v Čechách, na Moravě a ve Slezsku IV 120 Kč Ruština ihned k použití do kapsy JAZYKOVÝ AKTIVÁTOR V 18. století se město stalo důležitým dopravním uzlem císařských cest. Od roku 1815 byla budována císařská cesta spojující Prahu a Hradec Králové.Část cesty vedoucí u Poděbrad v zátopovém pásmu Labe, byla postavena na vysokém náspu a její součástí se stal i nově zbudovaný inundační most. Stavitelem mostu byl správce kolínského panství Karl Weith....

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
9,32 MB
NÁZEV SOUBORU
Technické památky v Čechách, na Moravě a ve Slezsku III., P-S.pdf

POPIS

Třetí svazek unikátní encyklopedie zachycující stávající i vybrané zaniklé technické památky z nejrůznějších oborů a oblastí od průmyslové architektury, dopravy, sklářství, energetiky až po vodohospodářství a železářství zahrnuje encyklopedická hesla řazená podle lokalit od písmene P (včetně Prahy) až po počátek písmena S. V rámci jednotlivých lokalit jsou památky uspořádány podle oborů, text doprovází množství ilustrací.

Chcete si přečíst knihu?Technické památky v Čechách, na Moravě a ve Slezsku III., P-S ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Technické památky v Čechách, na Moravě a ve Slezsku III., P-S Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY