Strůjci války a míru

Strůjci války a míru - Zlatko Dizdarević, | Replicamaglie.com

...politických představitelů a dokládají absurditu i krutost válečného konfliktu na území bývalé ... Pravda o vzniku Druhé světové války - Pravdivě.eu ... ... Balkánští vládci, vojenští velitelé a „mírotvorci": Franjo Tudjman, Alija Izetbegovič a Slobodan Miloševič, pohledem tří spisovatelů tří národností. Na základě popisu životních osudů a charakterů jednotlivých vládců sledují autoři cesty „strůjců války" k moci, jejich chování během války i mírových jednání. Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je z ... Strůjci války a míru - Zlatko Dizdarević, Predrag ... ... . Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Objednávejte knihu Strůjci války a míru v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Strůjci války a míru, autoři: Predrag Matvejević Vidoslav Stevanović Zlatko Dizdrarević, rok vydání: 2003 Antikvariát s více než 30 485 položkami +420 774 087 795 v pracovní dny 8:00 - 15:00 Válka v Jugoslávii, jinak též rozpad Jugoslávie, byla série válečných konfliktů, které začaly jako střety mezi jednotlivými republikami Jugoslávie (SR Slovinsko a Jugoslávská lidová armáda) později probíhaly jako střety jednotlivých etnických skupin v Jugoslávii a nakonec skončily rozpadem země na šest (sedm) nezávislých států. Traja spisovatelia, tri národnosti, tri pohľady na balkánsku tragédiu. Prohlédněte si knihy v nabídce knihkupectví Kosmas.cz, jejichž překladatelem je Jeronym Březina. Po skončení druhé světové války byly německé zločiny proti lidskosti, vedení útočné války, zločiny proti míru a válečné zločiny potrestány v hlavním norimberském procesu, v němž byli odsouzeni čelní představitelé nacistického režimu. ... Podobně byli souzeni strůjci japonských válečných zločinů v ... Alija Izetbegović (8. srpna 1925 Bosanski Šamac, Království Srbů, Chorvatů a Slovinců - 19. října 2003 Sarajevo, Bosna a Hercegovina) byl člen a předseda Předsednictva Socialistické republiky Bosny a Hercegoviny (1990-1992) a Předsednictva Republiky Bosny a Hercegoviny (1992-1996), dále člen (1996-2000) a předseda Předsednictva Bosny a Hercegoviny (1996-1998 a 2000 ... Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Evropští poslanci navíc požadují,...

INFORMACE

AUTOR
Zlatko Dizdarević,
DIMENZE
5,57 MB
NÁZEV SOUBORU
Strůjci války a míru.pdf

POPIS

Balkánští vládci, vojenští velitelé a „mírotvorci“: Franjo Tudjman, Alija Izetbegovič a Slobodan Miloševič, pohledem tří spisovatelů tří národností. Na základě popisu životních osudů a charakterů jednotlivých vládců sledují autoři cesty „strůjců války“ k moci, jejich chování během války i mírových jednání. Poukazují na míru osobní zodpovědnosti předních politických představitelů a dokládají absurditu i krutost válečného konfliktu na území bývalé Jugoslávie.

Chcete si přečíst knihu?Strůjci války a míru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zlatko Dizdarević,. Číst Strůjci války a míru Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY