Marco Polo: Po cestovatelových stopách

Marco Polo: Po cestovatelových stopách - Michael Yamashita | Replicamaglie.com

...táře. Marco Polo Po cestovatelových stopách ... Erzi - Bazar knih (nabídka) | Databáze knih ... . Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Michael S. Yamashita, Marco Polo - Po cestovatelových stopách, Mladá fronta, 2003 Kamil Hofman , Marco Pantani - legenda žije dál , V-Press, 2014 Muriel Romana , Marco Polo: Karavana z Benátek , Beta-Dobrovský, 2003 Ve skutečnosti Marco Polo také říkal, že je to místo, kde se Alexandr oženil s krásnou Roxannou. Dále se vydáváme do hor a čeká nás cest ... Po stopách Mekongu - Laos - Marco Polo - Cestovní kancelář ... . Dále se vydáváme do hor a čeká nás cesta do Číny. Po stopách Marca Pola (3) na Televize Seznam| TV program - programy více než 100 televizních stanic By government order we were forced to limit the operation of our office for personal meetings with you Our phone line 222 314 666 i email [email protected] (as well as our colleague s' email addresses) remain in operation and we will try to answer your questions Dear customers, friends, travelers, From Monday, March 16. 2020, the regulation of the government of the Czech Republic on the area ... Inzerát č. 117388959: Marco Polo - Po cestovatelových stopách, Cena: V textu, Lokalita: Kol...

INFORMACE

AUTOR
Michael Yamashita
DIMENZE
6,21 MB
NÁZEV SOUBORU
Marco Polo: Po cestovatelových stopách.pdf

POPIS

Michael Yamashita, renomovaný fotograf časopisu National Geographic, se vydal do míst, která dnes nejsou snadno dostupná a možná i díky tomu si uchovala své kouzlo; navštívil Irák, Írán, Afghánistán, Čínu, Indii. Kniha je obrazovým pandánem k Polovu Milionu, mostem spojujícím zážitky vylíčené ve třináctém století Markem Polem s moderní dobou, která Yamashitovi umožňuje krásy zemí a měst zachytit ve fotografiích. Jejich jedinečnost vytváří z knihy unikátní výpravnou publikaci. V této ojedinělé obrazové reportáži nejde jen o zachycení okamžiku v životě místních lidí nebo vykreslení úchvatných přírodních scenérií. Yamashitovy fotografie totiž vyprávějí příběhy. Příběhy o hledání a nalézání, o rozdílech v kulturních tradicích, o zvycích, které fascinovaly Marka Pola ve třináctém století a kterým budeme se zájmem naslouchat i dnes, po více než sedmi stech letech. Autorovy vlastní poznatky jsou konfrontovány se záznamy Marka Pola, které do historických úvodů zpracoval zkušený popularizátor Gianni Guadalupi.

Chcete si přečíst knihu?Marco Polo: Po cestovatelových stopách ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Yamashita. Číst Marco Polo: Po cestovatelových stopách Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY