Patriarchátu dávno zašlá sláva

Patriarchátu dávno zašlá sláva - Pavel Brycz | Replicamaglie.com

...ituji. ... Patriarchátu dávno zašlá sláva Autor: Brycz, Pavel Nakladatel: Host Hněvín EAN: 9788072941063 ISBN: 80-7294-106-2 Popis: 1× kniha, vázaná, 312 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2003 (1 ... Patriarchát | Slovník cizích slov - infoz.cz ... . vydání) Patriarchátu dávno zašlá sláva. Pavel Brycz. 0.0 z 5 hvězdiček. 239 K ... Český-jazyk.cz - ČTENÁŘSKÝ DENÍK » rozbor díla: Patriarchátu dávno zašlá sláva (Pavel Brycz) - Do děje jsme vtaženi scénou z Ukrajiny v době první světové války. Mladý německý důstojník, který je z Česka, si splete přívržence Lenina s jeho odpůrci. Tato... Název knihy: Patriarchátu dávno zašlá sláva, Autor: Pavel Brycz, Nakladatelství: Host. Jsou muži stejně ... Pavel Brycz - Patriarchátu dávno zašlá sláva | Čtenářský ... ... . Mladý německý důstojník, který je z Česka, si splete přívržence Lenina s jeho odpůrci. Tato... Název knihy: Patriarchátu dávno zašlá sláva, Autor: Pavel Brycz, Nakladatelství: Host. Jsou muži stejně ohrožený živočišný druh jako panda velká? A jakých změn doznala mužská duše za uplynulé století? Takové otázky klade groteskní sága ukrajinské rodiny Berezinků, jež opouští zbídačený domov i staré jistoty ... Pavel Brycz: Patriarchátu dávno zašlá sláva, Host, Brno a Hněvín, Most, 2003, 31...

INFORMACE

AUTOR
Pavel Brycz
DIMENZE
4,86 MB
NÁZEV SOUBORU
Patriarchátu dávno zašlá sláva.pdf

POPIS

Jsou muži stejně ohrožený živočišný druh jako panda velká? A jakých změn doznala mužská duše za uplynulé století? Takové otázky klade groteskní sága ukrajinské rodiny Berezinků, jež opouští zbídačený domov i staré jistoty pravoslaví a vydává se vstříc iluzím i kruté pravdě o životě v západní civilizaci. Pohybujeme se v prostoru a čase s jurodivým patriarchou Jefimem, jeho syny, vnuky a pravnuky a prožíváme znovu a znovu potkávání a míjení lidských osudů, tragikomických figurek i zběsilých nočních můr. Za tuto knihu získal Pavel Brycz v roce 2004 Státní cenu za literaturu.

Chcete si přečíst knihu?Patriarchátu dávno zašlá sláva ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Brycz. Číst Patriarchátu dávno zašlá sláva Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY