Příběhy Kouzelného stromu:  Kouzelný strom 2.

Příběhy Kouzelného stromu:  Kouzelný strom 2. - Enid Blytonová | Replicamaglie.com

...Albatros EAN: 9788000012407 ISBN: 80-00-01240-5 Originál: The Magic Faraway Tree Překlad: Strnad, Jiří Ilustrace: Jelen, Oldřich Popis: 1× kniha, vázaná, 131 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2004 (1 ... Jiří Strnad | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . vydání) Krásné příběhy plné dobrodružství. ... nadšené a na večerní čtení se dost těšily. Kniha v nich probouzela fantazii, docela často se nějak k tématu kouzelného stromu vracely, třeba v lese si hrály na to, že nějaký hledají a představovaly si, že je to ten či tamten. ... co se děje když jdou na kouzelný strom. V ... 2. kniha v sérii Kouzelný strom. O čem je kniha Příběhy Kouzelného stromu? Když se Tom, Eva a Tereza odstěhovali na venkov, brzy objevili Začarovaný les s Ko ... Enid Blytonová - Wikipedie ... . ... co se děje když jdou na kouzelný strom. V ... 2. kniha v sérii Kouzelný strom. O čem je kniha Příběhy Kouzelného stromu? Když se Tom, Eva a Tereza odstěhovali na venkov, brzy objevili Začarovaný les s Kouzelným stromem. Spřátelili se s jeho obyvateli, skřítkem Měsíčkem, vílou Hedvábkou a inženýrem Vařislavem Castrollem. Vzhůru na kouzelný strom 1. v sérii, E. Blyton, 2003 Koupit Koupit eknihu. Příběhy kouzelného stromu 2. v sérii, E. Blyton, 2004 Koupit Koupit eknihu. Lidičky z Kouzelného stromu 3. v ...

INFORMACE

AUTOR
Enid Blytonová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Příběhy Kouzelného stromu:  Kouzelný strom 2..pdf

POPIS

Když se Tom, Eva a Tereza odstěhovali na venkov, brzy objevili Začarovaný les s Kouzelným stromem. Spřátelili se s jeho obyvateli, skřítkem Měsíčkem, vílou Hedvábkou a inženýrem Vařislavem Castrollem. Společně s nimi prožívají řadu napínavých dobrodružství při poznávání nejrůznějších pohádkových fantasy-zemí, které se postupně střídají nad vrcholkem Kouzelného stromu. V tomto díle přijíždí za Tomem, Evou a Terezou na návštěvu jejich bratranec Dick, který se bojí, že na něj na venkově čeká jen nudná zábava. Brzy však zjistí, že se mýlil.

Chcete si přečíst knihu?Příběhy Kouzelného stromu:  Kouzelný strom 2. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Enid Blytonová. Číst Příběhy Kouzelného stromu:  Kouzelný strom 2. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY