Kočka, která hrála Brahmse

Kočka, která hrála Brahmse - Lilian Jackson Braun | Replicamaglie.com

...rá pohnula s horou ... Kočka, která si hrála na pošťáka ... Lilian Jackson Braun - Wikipedie ... ... Kočka, která... od Lilian J. Braun - Praha 4 - Bazoš.cz ... rá pohnula s horou ... Kočka, která si hrála na pošťáka. Kdo napsal knihu Kočka, která si hrála na pošťáka? Autorem je Lilian Jackson Braun. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. ...

INFORMACE

AUTOR
Lilian Jackson Braun
DIMENZE
8,24 MB
NÁZEV SOUBORU
Kočka, která hrála Brahmse.pdf

POPIS

Jim Qwilleran je unaven prací a chce si dopřát dovolenou. Příležitost se nabídne sama, vzdálená teta mu ochotně zapůjčí srub u jezera uprostřed kanadských lesů poblíž městečka Mooseville. Jen co se svými nerozlučnými souputníky přijede, začnou se dít podivné věci. Někdo chodí o půlnoci po střeše, místní se tváří jako Pythie a při rybaření narazí Jim dokonce na stopu záhadné vraždy. Nebyl by to ani on, kdyby se záhy nezapletl do vzrušující hry na kočku a na myš, v níž je mu protihráčem vrah. Právě tehdy projeví Koko nečekané zaujetí pro klasickou hudbu, což se ukáže jako neobyčejně užitečné. Qwilleran, prvotřídní novinář, který vytuší zločin na sto honů, Koko - siamský kocour vybavený mnoha talenty a neobyčejnými instinkty a rozkošná Yum Yum, kterou její dva rytíři zbožňují - to je dozajista ten nejneobvyklejší a nejpovedenější detektivní tým!

Chcete si přečíst knihu?Kočka, která hrála Brahmse ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lilian Jackson Braun. Číst Kočka, která hrála Brahmse Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY