Česká společnost: Nejdůležitější fakta o kvalitě našeho života

Česká společnost: Nejdůležitější fakta o kvalitě našeho života - Ivo Možný | Replicamaglie.com

...ota / Ivo Možný. -- Vyd. 1. -- Praha : Portál, 2002 ... PDF BUILDING AN INTEGRATION SYSTEM - migrationpolicy.org ... . -- 208 s. ISBN 80-7178-624-1 316.3 * (437.3) • společnost -- Česko • studie Nejdůležitější fakta o kvalitě našeho života (2002) a Rodina a společnost (2006) Antropolog, textař a bývalý podnikatel Michal Horáček připomněl, že v minulosti bylo povoleno vytvářet přebytky, ale musely být podřízeny cyklu reprodukce. Česká společnost: Nejdůležitější fakta o kvalitě našeho života. Moderní rodina. Sociologie rodiny. Komentáře (0) ... PDF Ivo MOŽNÝ ... . Moderní rodina. Sociologie rodiny. Komentáře (0) Přidat komentář ... Česká společnost. Nejdůležitější fakta o kvalitě našeho života by Ivo Možný (pp. 635-637) Review by: Miloslav Petrusek > Česká společnost ... která upozorňuje na to, co je zvlášť významné. (nejdůležitější fakta o kvalitě našeho života) Předmětná hesla Společnost - Česko. Související tituly dle názvu: ... věnujte jim dárkový poukaz na nákup publikací z našeho internetového knihkupectví. Review of Ivo Možný, Česká společnost: nejdůležitější fakta o kvalitě našeho života (Czech Society: The Most Important Facts about the Quality of Life). Czech Sociological Review "Six Czech Reasons Not to Watch the Olympics." The Prague Post, 30 January - 5 February 2002 Podrobně jsou analyzovány faktory, které ovlivňují kvalitu života a zdraví seniorů v naší populaci. Poslední úprava: ZVIROTSK/PEDF.CUNI.CZ (02.01.2011) The subject focuses on selected themes from social gerontology with particular accent on pedagogical aspects of this problematics. Česká společnost : nejdůležitější fakta o kvalitě našeho života: Hodnota dětí a mezigenerační solidarita: Jak se máte? Kapitoly ze sociologie rodiny: Nejdůležitější fakta o kvalitě našeho života" (2002) a „Rodina a společnost" (2006). ... který měl pohled na společnost, se věnoval hodně věcem kolem rodiny, kolem mezigeneračních postupů a i takovým věcem jako dopadům vzdělávání. Proto myslím, že ten pohled, který poskytoval, byl naprosto neocenitelný a v ... se starat a zajímat o své děti, pak má ten druhý rodi mnoho práce a úkolů, být zde, pro své děti. Ve své bakalářské práci se budu tématikou o rodině dále zabývat. Práce bude þ...

INFORMACE

AUTOR
Ivo Možný
DIMENZE
6,25 MB
NÁZEV SOUBORU
Česká společnost: Nejdůležitější fakta o kvalitě našeho života.pdf

POPIS

Kniha představuje autorský výběr z nejdůležitějších sociálních dat o České republice. Text je doplněn grafy, které dokumentují vývoj klíčových sociálních jevů od roku 1950 po dekádách a od roku 1990 po rocích. Každý z okruhů je uveden stručnou teoretickou charakteristikou z hlediska současné sociologie, čímž se kniha stala i jakousi zvláštní učebnicí sociologie, protože encyklopedicky shrnuje základní pojmy a myšlenky. Dále jsou v každé kapitole uvedena data a jejich autorská interpretace, která upozorňuje na to, co je zvlášť významné.

Chcete si přečíst knihu?Česká společnost: Nejdůležitější fakta o kvalitě našeho života ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ivo Možný. Číst Česká společnost: Nejdůležitější fakta o kvalitě našeho života Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY