Poprava a jiné povídky

Poprava a jiné povídky - Ed McBain | Replicamaglie.com

...veskrze originální kolekce povídek vás zavede do městských ulic plných násilí a nebezpečí, stejně jako do nejtemnějších koutů ... Miloslav Švandrlík - král české hororové povídky | Blažítko ... ... Poprava a jiné povídky - brož. Ed McBain. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha Produkt je vyprodaný. Tato veskrze originální kolekce povídek vás zavede do městských ulic plných násilí a nebezpečí, stejně jako do nejtemnějších koutů lidské mysli. „První záznam v rejstříku ... Povídky - Tato veskrze originální kolekce povídek vás zavede do městských ulic plných násilí a ... Poprava a jiné povídky - Antikvariát Poděbrady ... . „První záznam v rejstříku ... Povídky - Tato veskrze originální kolekce povídek vás zavede do městských ulic plných násilí a nebezpečí, stejně jako do nejtemnějších koutů lidské mysli. „Prvn... Poprava a jiné povídky - povídky | Databáze knih Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Poprava a jiné povídky Autor: McBain, Ed Nakladatel: BB art EAN: 9788073412234 ISBN: 80-7341-223-3 Originál: Barking at Butterflies and Other stories ...

INFORMACE

AUTOR
Ed McBain
DIMENZE
12,89 MB
NÁZEV SOUBORU
Poprava a jiné povídky.pdf

POPIS

Tato veskrze originální kolekce povídek vás zavede do městských ulic plných násilí a nebezpečí, stejně jako do nejtemnějších koutů lidské mysli. „První záznam v rejstříku“ vypráví příběh vzpurného mladíka, který při loupežném přepadení pobodá majitele jednoho obchodu. „Zbořit zeď“ je o násilném střetu středoškolského učitele a jeho žáků. Ve „Filmové hvězdě“ se pohybujeme na hranici mezi realitou a přeludem, díky faktu, že hrdinka příběhu je k nerozeznání od Kim Novakové. Tyto povídky, stejně jako dalších osm, které jsou zde uveřejněny, demonstrují mistrovství, pro které list San Diego Union-Tribune označil McBaina jako „nezpochybnitelného krále“ daného žánru.

Chcete si přečíst knihu?Poprava a jiné povídky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ed McBain. Číst Poprava a jiné povídky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY