Vyšívaní medvídci

Vyšívaní medvídci - Joan Elliottová | Replicamaglie.com

...komentářů se prosím přihlašte. Nahlásit chybu u této knihy × Nahlásit chybu u této knihy ... Vánoce :: Předlohy k vyšívání ... . Související knihy ... Vyšívání medvídci Další předlohy na vyšívaní- oblíbení medvídci :) všechny předlohy jsou nalezené na internetu -google.cz... Beruškové dorty pro holčičky Medvídci* Souprava na vyšívání křížkem obsahuje stramín 100% bavlna 1,8 ok na 1cm s natištěným obrázkem, přízi 100% akryl,jehlu. Dodavatel: Vervaco Obj.číslo: PN-0156484 Rozměr: 40 x 40 cm Rády vyšíváte? Vyšívej.cz V ... Háčkování s láskou: Vyšívání medvídci ... . Dodavatel: Vervaco Obj.číslo: PN-0156484 Rozměr: 40 x 40 cm Rády vyšíváte? Vyšívej.cz Vám přináší krásné motivy se kterými strávíte nejeden večer příjemným relaxováním. Medvídek Me to you - Vyšívání - Ruční práce, kreslení, šití, vyšívání, palikčkování, patchwork Malí létající medvídci - První setkání Urevneloduo. Loading... Unsubscribe from Urevneloduo? Cancel Unsubscribe. Working... Subscribe Subscribed Unsubscribe 72. Kniha Vyšívaní medvídci (Joan Elliotová) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku. 10.11.2015 - This Pin was discovered by Vladimíra Šimková. Discover (and save!) your own Pins on Pinterest Prosím o zaslání předlohy medvídci na mail [email protected] mohu zaslat i ukázky své práce nezjištně.Vaše stránka je krásná děkuji za kladné vyřízení Odpovědět. medvídci (Leona, 23. 2. 2009 18:22) Prosím o zaslání předlohy Faraon na mail [email protected]ěkuji Odpovědět. A bold and bright print featuring lots of cute animal faces. Would look great in a child's bedroom or playroom. High quality inkjet print of an Illustration by Sally Payne. Vyšívací vzory - Medvídci. CD s 10 vyšívacími vzory s motivem medvídků ve dvou velikostech . 412 Kč ... Vyšívaní medvídci - Přes 40 motivů roztomilých medvídků. Beletrie pro děti do 10 let Zásilka z Knihozemě Beletrie pro děti nad 10 let Pohádky Dětská dobrodružství Sci-fi a fantasy pro děti Dívčí knihy Knihy pro nejmenší Komiksy pro děti Básně, říkanky a písničky Souprava na vyšívání křížkem obsahuje: 100% bavl.přízi Anchor,100% bavl. nepředtištěnou Aidu 6,4 křížků/1cm (ct.16), papírovou předlohu s rozkresem,je...

INFORMACE

AUTOR
Joan Elliottová
DIMENZE
5,55 MB
NÁZEV SOUBORU
Vyšívaní medvídci.pdf

POPIS

Je snad nějaký lepší způsob, jak oslavit sto let této nejoblíbenější dětské hračky, než napsat knihu plnou vyšívaných medvídků? Joan Elliottová, autorka těch snad nejpopulárnějších předloh pro křížkovou výšivku firmy Design Works Crafts, vytvořila krásné dílo, aby zachytila kouzlo dětství, jež je pro tyto hračky tak typické. Joan sepsala knihu výrobků vhodných pro každého člena rodiny. Medvídkem můžete přivítat nového člena rodiny, pro miminka se také dají použít všechny návrhy z části Zasnění medvídci. Švadlenky ocení šicí potřeby z kapitoly Záplatovaní medvídci a každý kuchař zase osobitý obal na knihu receptů. Medvídci se vyjímají také na roztomilých předlohách vhodných pro různé oslavy – na přáních k řadě příležitostí, narozeninovém transparentu i ozdobné pásce na dort. Kouzlo starožitných medvídků se podařilo vystihnout na vánoční punčoše s viktoriánskými motivy, kterou navíc můžete ozdobit viktoriánskou abecedou. K dalším výrobkům patří bordury na ručníky, obal na fotoalbum a vánoční ozdoby. Medvídci na výšivkách oslavují přátelství, zahrádkaření a čistotu. Krásný medvídek potěší každé dítě. Když vyšijete motivy z knihy Vyšívaní medvídci, možná se vám podaří to zvláštní kouzlo znovu probudit, a navíc tak oslavíte století oblíbené hračky. Předlohy Joan Elliottové přinášejí radost vyšívačkám již celé roky. Design Works Crafts její návrhy prodává v mnoha sadách, je jednou z jejich nejpopulárnějších autorek. Vyšívaní medvídci jsou její druhá kniha. Ve svém nenapodobitelném okouzlujícím stylu znovu využívá své rozmanité zájmy a umělecký i návrhářský talent a vytváří jedinečný soubor výrobků, jejichž hlavním tématem jsou medvídci. Tento motiv je u ní velice oblíbený, jako zdroj inspirace totiž použila svou sbírku starožitných medvídků a jiných památečních předmětů. V knize najdete motivy starožitných i roztomilých medvídků. Přes 40 různých výrobků můžete použít jako dárky pro všechny členy vaší rodiny. Medvídci oslavují přátelství, zahradničení, venkovské motivy i čistotu domova. Mezi výrobky patří polštářky, hračky, přikrývka, sada na šicí potřeby, obaly na knihy, bordury na ručníky, přání a víčka na zavařovačky.

Chcete si přečíst knihu?Vyšívaní medvídci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Joan Elliottová. Číst Vyšívaní medvídci Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY