Hudební nástroje

Hudební nástroje - Antonín Modr | Replicamaglie.com

... noti­fi­kace, recenze od nezá­vis­lých pro­fe­si­o­nálů a ově­ře­ných kupců, per­so­na­li­zo­vané zákaz­nické cen­trum ... Hudební nástroje - Heureka.cz ... ... DECHOVÉ NÁSTROJE. Dechové hudební nástroje můžeme rozdělit na dřevěné nástroje a žesťové nástroje.Žesťové nástroje nazývané též plechové, nebo žestě se nejčastěji vyrábí z mosaze. Jedná se o nástroj kde zvuk vzniká rozechvěním sloupce vzduchu v nástroji foukáním přes nátrubek nástroje. Mezi žesťové nástroje patří například trubka, lesní roh ... PRODEJNA OTEVŘENA: PO-PÁ 9:00-17:00 dobírka u InTime a Zásilkovny pouze p ... AZN.CZ : A-Z Hudební nástroje ... . Mezi žesťové nástroje patří například trubka, lesní roh ... PRODEJNA OTEVŘENA: PO-PÁ 9:00-17:00 dobírka u InTime a Zásilkovny pouze platební kartou místo dobírky doporučujeme využívat on-line platby na Slovensko není aktuálně možné dobírku zvolit Hudební nástroje můžeme dále třídit například podle principu vytváření zvuku, dle materiálu, z něhož byly vyrobeny anebo se zřetelem na způsob hry. My se v praxi setkáváme především s prvním z případů, tedy s dělením nástrojů dle způsobu, jakým je za jejich pomoci šířen zvuk. Internetový obchod pro muzikanty. Nabízíme kytary, bicí a další hudební nástroje, zvukovou i světelnou techniku, DJ's, home recording a další za nejlepší ceny. Doprava zdarma, záruka na vše 3 roky! Hudební nástroje - Internetový obchod. Kytary, baskytary, klávesy, bicí, zvuková a studiová technika za nízké ceny. Doprava zdarma, záruka 3 roky, zboží Orchestr je označení pro početnější hudební instrumentální těleso, v němž jsou alespoň hlavní nástroje zastoupeny více než jedním hráčem. Na rozdíl od menších těles (duo, kvarteto atd.) orchestr většinou řídí dirigent Výroba vysoce kvalitních obalů nejen na hudební nástroje. Vysoká kvalita, precizní práce, originalita, kvalitní materiály od českých a evropsk...

INFORMACE

AUTOR
Antonín Modr
DIMENZE
7,6 MB
NÁZEV SOUBORU
Hudební nástroje.pdf

POPIS

Publikace Hudební nástroje profesora Antonína Modra vyšla poprvé v roce 1938 a provází tak již několik generací našich hudebníků - profesionálů i amatérů. Pramen neochabujícího zájmu o Modrovu knihu, po léta zdokonalovanou a obohacovanou o nové poznatky, záleží v její obsažnosti, přehlednosti, sdělnosti a věcnosti. Modr informuje o vývoji nástrojových rodů i jednotlivých nástrojů a pochopitelně se soustřeďuje na jejich současné konstrukční parametry, technické i zvukové možnosti (včetně údajů o rozsazích notovaných i znějících, o nejvýhodnějších či naopak nejméně výhodných polohách) a nezapomíná ani na jejich uplatnění v sólové a souborové hře. Názornost a sdělnost Modrovy práce zvyšují četné notové příklady, přehledy, kresby a grafy. Hledisko odborníka - organologa se v Modrově knize prostupuje se zřetelem zkušeného hudebního praktika. Autor si přitom všímá nejen nástrojů dnešního symfonického orchestru a orchestru dechového, ale přiměřenou pozornost věnuje i nástrojům folklórní hudby naší i cizí včetně nástrojů donedávna ještě považovaných za exotické.

Chcete si přečíst knihu?Hudební nástroje ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Antonín Modr. Číst Hudební nástroje Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY