Mezi spánkem: pulzující (současně-současný) letargizmus

Mezi spánkem: pulzující (současně-současný) letargizmus - Jan Kameníček | Replicamaglie.com

...04 Mezi spánkem: pulzující (současně-současný) letargizmus ... Mezi spánkem: pulzující (současně-současný) letargizmus ... ... Mezi spánkem: pulzující (současně-současný) letargizmus ... 04 Mezi spánkem: pulzující (současně-současný) letargizmus. Jan Kameníček Nakladatel: Dybbuk 2004 žádné recenze. Sojka hlídačka ... Mezi spánkem pul...

INFORMACE

AUTOR
Jan Kameníček
DIMENZE
5,63 MB
NÁZEV SOUBORU
Mezi spánkem: pulzující (současně-současný) letargizmus.pdf

POPIS

Kniha Jana Kameníčka není pouze obrazem životní dezorientace dnešního člověka. Sled událostí, v textu nazíraných jako podobenství současnosti, je bezcílným pohybem "mezi", a především cestou ke své vlastní podstatě v příběhu začínajícím i končícím zdánlivým návratem k "prvotnímu". Pokusy bezejmenného hrdiny, lépe řečeno antihrdiny, o identifikaci okolního světa se stávají mostem k znepokojivému zjištění, že člověk je součástí nadmíru dobře zinscenované hry, jež se místy neznatelně prostupuje s realitou. Vědomí konce, strach, otázka oprávněnosti pocitu viny, manipulativní pojetí života jako hry a opakující se návraty již jednou prožitého se stávají hlavními principy osamělého hledání a putování životním prostorem "mezi spánkem".

Chcete si přečíst knihu?Mezi spánkem: pulzující (současně-současný) letargizmus ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Kameníček. Číst Mezi spánkem: pulzující (současně-současný) letargizmus Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY