Rab z Rabštejna: Lucemburská trilogie II.

Rab z Rabštejna: Lucemburská trilogie II. - Ludmila Vaňková | Replicamaglie.com

...raha : Šulc - Švarc, 2009 . 459 s. Cval rytí řských koní ... Literárně-provozní trilogie levně, cena 90 Kč | Srovnání ... ... . 70 Kč Vaňková Ludmila: Lucemburská trilogie II.: Rab z Rabštejna brožovaná, hřbet odřen; dobrý stav Česká próza Antikvariát Diviš cena obchodu: 70 Kč Zobrazit v e-shopu. 70 ... Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás ... Kniha Rab z Rabštejna - lucemburská trilogie II - Trh knih ... ... . Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Denně více než 30 000 prodaných položek a každou vteřinu nové nabídky. U nás nakoupíte nebo prodáte, co potřebujete! Postaráme se o bezpečné a pohodlné obchodování. Hlavním tématem je konfliktní ambivalentní vztah Václava II. a Záviše z Falkenštejna. Ústřední motiv doplňuje dokončení milostného příběhu Ulriky z Falkenštějna a Hynka z Lichtemburka z předchozí knihy. Vydáno r. 1979. ... Lucemburská trilogie. ... Rab z Rabštejna ... z EJNA . Title: Lucemburská trilogie: Rab z Rabštejna - Ludmila Vaňková PDF Created Date: 9/21/2017 3:33:37 AM ... 90 Kč Vaňková Ludmila: Lucemburská trilogie II.: Rab z Rabštejna vázaná, výborný stav, ilustrátor: Váša, Miroslav Česká próza Antikvariát Diviš cena obchodu: 90 Kč Zobrazit v e-shopu. 90 ... Lucemburská trilogie - průřez historickou tematikou českých dějin: - První muž království - 1983 - Rab z Rabštejna - 1985 - Roky před úsvitem - 1993 Orel a lev - šestisvazková freska z doby Karla IV.: - Cval rytířských koní - 1988 - Dvojí trůn - 1989 - Orel a had - 1990 - Od moře k moři - 1998 - Druhá císařovna - 1998 ... Více možností vyhledávání. Rozšířené vyhledávání. Hledej Kniha Rab z Rabštejna (Ludmila Vaňková) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku. z Rabštejna, Jan /1420 - 1473/WWW.MLP.CZ Městská knihovna v Praze-oficiální internetové strány. Zoznam českých spisovateľov - Wikipédia Jakoubek ze Stříbra · Jan Jakubec · Jan z Příbrami · Jan z Rabštejna · Jan ze Žatce ... Jan z Rabštejna · Karel Václav Rais · Václav Renč · Bohuslav Reynek ... Seznam jmen Vaňková, Ludmila - Rab z Rabštejna (Lucemburská trilogie 2) (2004) Praha - Švarc a Šulc 2004 ilustrace Rytina, Václav obálka Rytina, Václav pevná laminovaná vazba 360 stran Přihlásit Přihlášení a registrace. Jazyk: čeština CZ Přepnout jazyk Katalog Sbalit Katalog. Katalog Sbalit Katalog. Cizojazyčná literatura Rozbalit Cizojazyčná literatura. Angličtina Definitions of Trilogie, synonyms, antonyms, derivatives of Trilogie, analogical dictionary of Trilogie (Czech)...

INFORMACE

AUTOR
Ludmila Vaňková
DIMENZE
12,22 MB
NÁZEV SOUBORU
Rab z Rabštejna: Lucemburská trilogie II..pdf

POPIS

Nesmírná ctižádost ovládá hrdiny druhého dílu Lucemburské trilogie.Především titulní postava, levoboček Oldřich Pluh, touží postavit se na roveň svých nepřátel a ještě je převýšit. To se mu také daří, když vstoupí do služeb Jana Lucemburského. Zakoupil rodové zboží Rabštejn a záhy zastává i vysoké dvorské úřady. Strmý vzestup však ohrožuje Rabštejnovo osobní lidské štěstí. Sám netuší, čím se mu jeho skvělé úspěchy mohou stát osudnými. Vedle Rabštejna dominuje v románu rozporuplná postava královny Elišky, jejíž přemyslovská pýcha a ctižádostivost, vášeň i neuspokojená touha milovat se blíží k tragickému rozuzlení. Román se odehrává v letech 1316 - 1320 a samozřejmě v něm nechybí jako protihráči i spojenci na královském trůnu Jan Lucemburský a Jindřich z Lipé.

Chcete si přečíst knihu?Rab z Rabštejna: Lucemburská trilogie II. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ludmila Vaňková. Číst Rab z Rabštejna: Lucemburská trilogie II. Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY