Atlas vesmíru

Atlas vesmíru - Leopoldo Benacchio | Replicamaglie.com

...smíru + plakát a samolepky CZ verze. Atlas vesmíru pro děti Objevitelská cesta pro malé astronauty Jiří Dušek, Jan Píšala Nádherně ilustrovaný atlas s šesti velkými rozkládacími mapami odhalí všem malým zájemcům skrytá tajemství blízkého i vzdáleného vesmíru ... Můj atlas vesmíru — Kniha.cz ... . Čeká tě procházka po naší Sluneční soustavě, navštívíš komety a planetky ... Nádherně ilustrovaný atlas s šesti velkými rozkládacími mapami odhalí všem malým zájemcům skrytá tajemství blízkého i vzdáleného vesmíru. Čeká tě procházka po naší Sluneční soustavě, navštívíš komety a planetky, podnikneš výlet na Měsíc, seznámíš se s prvními astronauty a vyzkoušíš si, jaké je ... Atlas je plný informací od historie astronomie po současnost, o všech tělesech, hvězdách a hv ... Atlas vesmíru pro děti alternativy - Heureka.cz ... . Čeká tě procházka po naší Sluneční soustavě, navštívíš komety a planetky, podnikneš výlet na Měsíc, seznámíš se s prvními astronauty a vyzkoušíš si, jaké je ... Atlas je plný informací od historie astronomie po současnost, o všech tělesech, hvězdách a hvězdných mapách ve vesmíru. Je opravdu hodně obsáhlý za skvělou cenu, pro začínající astronomy nebo fanoušky vesmíru (nejen pro děti). Hodně nám pomohl s pozorováním noční oblohy, s radami ohledně dalekohledů a vybavení... Atlas vesmíru. Centrum Péče o zákazníky; Účet; Vítáme Vás, můžete se přihlásit nebo vytvořit účet. 0; Cart. product (empty) Košík je prázdný ... B4u Publishing Atlas vesmíru pro děti - Dušek Jiří, Píšala Jan . Atlas vesmíru pro děti Objevitelská cesta pro malé astronauty Jiří Dušek, Jan Píšala Nádherně ilustrovaný atlas s šesti velkými rozkládacími mapami odhalí všem malým zájemcům skrytá tajemství blízkého i vzdáleného vesmíru. Čeká tě procházka po naší Sluneční soustavě, navštívíš ......

INFORMACE

AUTOR
Leopoldo Benacchio
DIMENZE
3,36 MB
NÁZEV SOUBORU
Atlas vesmíru.pdf

POPIS

Vesmír je pro nás větší, a přitom se stal menším: nové technické možnosti, výkonnější družice a dalekohledy nesmírně rozšířily naše vědomosti o vesmíru a přinášejí nám fascinující obrázky z vesmíru. Zároveň s každým objevem vyvstávají nové otázky - úžas nad vesmírem nikdy neskončí. Obloha tvoří nejméně polovinu našeho okolí - přesto moderní člověk už nepotřebuje hvězdy a planety k orientaci ani Slunce pro určování času. Jeden zřídka zvedáme oči k nebi, ačkoli se neubráníme fascinaci deštěm padajících hvězd za vlažných letních nocí. Velké události jako zatmění Slunce nebo Halleyova kometa se i dnes starají o palcové titulky a lákají stovky zájemců před jeviště přírody. I rok 2003 vykázal takový vrcholný zážitek: Mars se na své oběžné dráze kolem Slunce přiblíží každých 780 dní k Zemi, přesto v historii opozic Marsu naší planetě ještě nikdy nebyl tak blízko jako toho roku. Jedinečné fotografie v této knize ukazují mnoho fascinujících událostí, které často nepovšimnuty proběhnou v dálavách vesmíru a díky kterým si uvědomujeme, že Země je jen docela malá součást tohoto velkého zázraku evoluce. Tento obšírnými a informativními texty vybavený svazek není atlas v klasickém smyslu, vysvětluje srozumitelně fenomény vesmíru - od jevů denního a nočního nebe, planet slunečního systému až k procesům v hlubinách vesmíru, které mohou být zviditelněny jen díky nejnovějším poznatkům a astrofyzikální technice, jako např. tvorba hvězd a galaxií. Také je vysvětlena astronomická metodika a historie a je zakončena otázkou, jestli jsou ve vesmíru ještě jiné formy života. 320 barevných fotografií představuje převážnou část poznatků, zprostředkovaných Hubbleovým teleskopem. 22 rozkládacích stran formátu 26 x 56 cm, 6 rozkládacích stran formátu 100 x 28 cm a 27 stran formátu 52 x 28 cm.

Chcete si přečíst knihu?Atlas vesmíru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Leopoldo Benacchio. Číst Atlas vesmíru Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY