Souvislosti 3/2004

Souvislosti 3/2004 - - | Replicamaglie.com

...nokrojů zaměstnanců orgánů státní správy lesů, myslivosti a rybářství ... PDF K volbám AUDITOR č. 3, 2004 do orgánů komory OBSAH ... ... a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES. Účelem zpracování Vašich osobních údajů je zasílání daňových dokladů za pronájem systému, obchodních sdělení a činění jiných ... souvislosti s jejím vznikem při korozi ochranných Zr-trubek v jaderném rea ... GEOinformace 3/2004 by Springwinter, s.r.o. - Issuu ... ... souvislosti s jejím vznikem při korozi ochranných Zr-trubek v jaderném reaktoru. ... 25.3.2004 na ýT 2, elektronická publikace na CD-ROM (DVD), www.popularis.cz, www.herafilm.cz. Armáda České republiky (AČR) představuje hlavní složku ozbrojených sil České republiky, které dále tvoří Vojenská kancelář prezidenta republiky a Hradní stráž. V čele organizační struktury AČR stojí generální štáb, jehož náčelníkem je od 1. května 2018 armádní generál Aleš Opata.Civilní řízení a demokratickou kontrolu armády zajišťuje Ministerstvo ... Nové Dobrovicko 3/2004 - červen . Zpráva o činnosti městské rady. V období, které uplynulo od minulé schůze, zastupitelstva se městská rada sešla pětkrát, aby projednala víc než sto záležitostí. Jednou z prvních bylo rozhodnutí o vyhlášení dalšího kola prodeje pozemků na Chloumku, kde došlo k uvolnění jedné ze ... 3. 2004. Za masakry v Madridu "přijala odpovědnost al Kajda" neděle 11.00: Byl nalezen videozáznam, z něhož prý možná vyplývá, ... že byli v souvislosti s útoky zatčeni tři osoby z Maroka a dva Španělé indického původu, ale že je příliš brzo činit jakékoliv závěry. Muži prý byli spojeni s prodejem s falšováním ......

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
10,11 MB
NÁZEV SOUBORU
Souvislosti 3/2004.pdf

POPIS

Třetí letošní číslo revue Souvislosti (3/2004) otevírá rozsáhlá stať Susan Sontagové O stylu v překladu Martina Pokorného, který ji doprovodil komentářem. Josef Fulka se věnuje „figurám beztvarosti“ v prózách Amélie Nothombové a Justin Quinn interpretuje báseň Sběrači hub Paula Muldona. Velký ROZHOVOR poskytla tentokrát Souvislostem významná maďarská básnířka Zsuzsa Takácsová. V rubrice LITERATURA nalezne čtenář delší báseň Gavrily R. Děržavina Chvála venkovského života v překladu Jaroslava Kabíčka, básně moderního amerického básníka Richarda Wilbura se studií Petra Onufera, tři prózy a krátké texty Vlasty Dufkové, povídku Sylvy Fischerové Zázrak a beletrizovaný cestopis Miloše Doležala Mezi Varšavou, Lublinem a Krakovem. Literární blok uzavírají nové básně Vlasty Dvořáčkové, Petra Halmaye a Petra Borkovce. Rubrika TÉMA je věnována Písmu. Najdeme zde studie Radka Chlupa Mystické výklady alfabéty, Petra Šourka Ticho, čtu (si)!, Jiřího Starého Runové písmo, Daniela Samka Ogam – staroirské rozhraní jazyka a písma a další příspěvky. Druhá tematická rubrika BLOK je věnována autorce, jež poskytla Souvislostem rozhovor. Z poezie Zsuzsy Takácsové připravila hungaristka Lucie Szymanowská obsáhlý výbor, dále přeložila Takácsové esej o motivu smrti v maďarské poezii (Ryba a síť) a sama blok doprovodila monografickou studií o autorce (Přivykání naději). Rubrika POD ČAROU obsahuje mimo jiné pojednání Marty Dršatové o novém, opraveném vydání slavné knihy Pétera Esterházyho Harmonia caelestis, recenzi Petra Fantyse na román Anthonyho Burgesse Všechno, jen slunce ne, Alessandra Catalana na knihu Petra Mati Svět české aristokracie, zamyšlení Ondřeje Koupila a Jana Linky nad filmem Umučení Krista, Glosy historické Martina Nodla, Zápisník Martina C. Putny a jiné texty.

Chcete si přečíst knihu?Souvislosti 3/2004 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Souvislosti 3/2004 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY