Průvodce Reiki: Kompletní průvodce ke starobylému léčebnému umění

Průvodce Reiki: Kompletní průvodce ke starobylému léčebnému umění - Diane Steinová | Replicamaglie.com

... léčebnému umění - Diane Steinová. Podnázev: Kompletní průvodce ke starobylému léčebnému umění Kniha o starodávném léčebném systému reiki, který se uchoval v tibetském buddhismu ... MEDIUM: Odtajněný systém Reiki ... . Publikace poskytuje kompletní informace o všech třech stupních zasvěcení, z nichž většina se ... Reiki je starodávný, velice jednoduchý a zároveň účinný systém léčení, který se lidstvu uchoval v tibetském buddhismu a na Západě byl po mnoho let udržován ve velké tajnosti. Kniha poskytuje kompletní informace o všech třech stupních zasvěcení, z nichž většina se v této knize objevuje poprvé v historii v tištěné ... Reiki je starodávný, velice jednoduchý ... Průvodce reiki -- kompletní průvodce ke starobylému ... ... . Kniha poskytuje kompletní informace o všech třech stupních zasvěcení, z nichž většina se v této knize objevuje poprvé v historii v tištěné ... Reiki je starodávný, velice jednoduchý a zároveň účinný systém léčení, který se lidstvu uchoval v tibetském buddhismu a na Západě byl po mnoho let udržován ve velké tajnosti. Kniha poskytuje kompletní informace o všech třech stupních zasvěcení, z nichž většina se v této knize objevuje poprvé v historii v tištěné podobě. Průvodce Reiki - kompletní průvodce ke starobylému léčebnému umění - Kompletní průvodce ke starobylému léčebnému umění - Diane Steinová. Reiki je starodávný, velice jednoduchý a zároveň účinný systém léčení, který se lidstvu uchoval v tibetském buddhismu a na Západě byl po mnoho let udržován ve velké tajnosti. Kompletní průvodce ke starobylému léčebnému umění. STEINOVÁ Diane. Info: Volvox Globator, 2004 (1...

INFORMACE

AUTOR
Diane Steinová
DIMENZE
12,44 MB
NÁZEV SOUBORU
Průvodce Reiki: Kompletní průvodce ke starobylému léčebnému umění.pdf

POPIS

Reiki je starodávný, velice jednoduchý a zároveň účinný systém léčení, který se lidstvu uchoval v tibetském buddhismu a na Západě byl po mnoho let udržován ve velké tajnosti. Kniha poskytuje kompletní informace o všech třech stupních zasvěcení, z nichž většina se v této knize objevuje poprvé v historii v tištěné podobě. Její první vydání v roce 1995 ve Spojených státech nepochybně vyvolalo mezi fraternitou „tradičních mistrů reiki“ nemalý rozruch, neboť autorka zde odtabuizovává a demystifikuje reiki způsobem, jakého se nikdo před ní neodvážil a předkládá informace, které byly dříve většině lidí zcela nedostupné. Autorka, která tuto práci napsala proto, že se domnívá, že reiki patří všem, zasvětila léčení celý svůj život a disponuje hlubokými znalostmi i osobními zkušenostmi nejen reiki, ale i jiných léčitelských metod. Kniha se tak odlišuje od čehokoli, co na toto téma bylo dosud napsáno a je neocenitelným pomocníkem i praktickou učebnicí každého reiki léčitele. Byť kniha nemůže nahradit zasvěcení učitele reiki, nabízí každému zájemci o tento systém léčení, studentovi, léčiteli i učiteli vše ostatní, co ke své práci s reiki může potřebovat.

Chcete si přečíst knihu?Průvodce Reiki: Kompletní průvodce ke starobylému léčebnému umění ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Diane Steinová. Číst Průvodce Reiki: Kompletní průvodce ke starobylému léčebnému umění Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY