Jízda na vlně aneb co mě naučili koně

Jízda na vlně aneb co mě naučili koně - Chris Irwin | Replicamaglie.com

...stémem Drezurní a skokové lekce... 2 poptávky ... Zajímavé knihy :: Sharif ... . Jízda na vlně aneb co mě naučili koně, Chris Irwin . Kup teď 380 Kč s dopravou 455 Kč . local_offer . J. Balák. Zásady propagace. Kup teď 1 500 Kč s dopravou 1 570 Kč . local_offer . J. Lošák - Neelektrické lekárské prístroje . Aukce 89 Kč s dopravou 146 Kč . Jízda Na Vlně Aneb Co Mě Naučili Koně. Television. The Simpsons - Zrození barta. Other. Veterinární klinika Heřmanův Městec ... Irwin Chris a Weber Bob: Jízda na vlně aneb Co mě naučili ... ... . Other. Veterinární klinika Heřmanův Městec, Parkur, Můžu být nejchytřejší ve třídě,jen dávám šanci druhým, Pes přítel člověka, EquiTV - internetová televize o koních a lidech, Equimarket.eu - inzertní server s koňmi a vším co k nim ... (Chris Irwin- Jízda na vlně aneb co mě naučili koně) Miliony let před člověkem se v klidu pásli na rozlehlých pláních a naslouchali hlasům, které slyšeli jen oni. Člověka poznali tak, jako kořist poznává lovce. Dlouhou dobu lidé používali koně na práci. Zabíjeli je pro maso. Chcete-li s uživatelem Barbora navázat kontakt, zaregistrujte se na Facebooku. Přihlásit se. nebo. Zaregistrovat se. Informace o uživateli Barbora Malá. Žádné informace. Oblíbené. Hudba. Psí škola Malenivy. Knihy. Jízda Na Vlně Aneb Co Mě Naučili Koně. TV....

INFORMACE

AUTOR
Chris Irwin
DIMENZE
10,70 MB
NÁZEV SOUBORU
Jízda na vlně aneb co mě naučili koně.pdf

POPIS

Kanadský bestseler oceněný společností přátel koní Canadian Horsemanship. Chris Irwin, nejznámější kanadský „zaříkávač koní“ a profesionální trenér, strávil na koňském hřbetě a při práci s koňmi více než dvacet let svého života. Ve své objevné knize, která se v Kanadě dočkala pěti vydání, své bohaté zkušenosti předává všem milovníkům jezdectví formou inspirativních a praktických rad, postřehů a příkladů. Seznamuje čtenáře s vlastní metodou tzv. nerezistenčního, tedy nenásilného výcviku koní. Po letech práce se stovkami koní, dlouhé cestě hledání a objevování odhalil tento nekorunovaný „kanadský král všech koňařů“ tajemství komunikace s koňmi, umění naslouchat a citlivě, avšak účinně koně ovládat. Kůň vnímá a chápe věci zcela odlišně než my. Proto k němu musíme promlouvat jazykem, kterému rozumí. Jakmile začneme chápat myšlení koně a rozumět řeči jeho těla, můžeme ovlivňovat jeho chování a získat nad ním kontrolu. Chris Irwin, znalec psychologie koní, ukazuje nejen začínajícím jezdcům, ale také trenérům, majitelům koní, veterinářům, chovatelům a dalším milovníkům těchto zvířat, jak se s nimi naučit empaticky a trpělivě komunikovat, osvojit si vyváženost a sebejistotu při jízdě a umění ovládat koně. Autor rovněž objasňuje smysl a účinky hipoterapie, která pomáhá lidem s nejrůznějšími problémy dosáhnout hlubokých změn v jejich životě prostřednictvím navázání vztahu s koněm. Knihu uzavírá dodatek, který čerpá z autorových přednášek a obsahuje podrobné metodické instrukce, jak ovládat koně formou nerezistenčního tréninku.

Chcete si přečíst knihu?Jízda na vlně aneb co mě naučili koně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Chris Irwin. Číst Jízda na vlně aneb co mě naučili koně Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY