Strýc Kaich se žení: Memorabilie a komorní horory

Strýc Kaich se žení: Memorabilie a komorní horory - Bogdan Trojak | Replicamaglie.com

...Lists Search for Contacts Search for a Library ... Trojak, Bogdan - Strýc Kaich se žení, Memorabilie a ... ... . Create lists, bibliographies and reviews: or Search WorldCat. Find items in libraries near you ... Můžete se přihlásit uživatelskou identitou z libovolné instituce ze seznamu "Přihlašte se prostřednictvím zapojené knihovny" nebo přes některou sociální síť ze seznamu "Ostatní přihlášení" (Google, Facebook, LinkedIn, GitHub. či ORCID).. Jakmile se přihlásíte identitou ze zapoj ... Trojak, Bogdan : Strýc Kaich se žení ... .. Jakmile se přihlásíte identitou ze zapojené knihovny, získáte přehled o svých aktivitách v dané knihovně a budete si v ní ... O čem je kniha Strýc Kaich se žení? Ne nadarmo vtiskl Bogdan Trojak své čtvrté sbírce podtitul Memorabilie a komorní horory.\r\nZ vod osobní i kolektivní paměti nepaměti vybublávají různé hrůzné historky: ty, na něž si básník vzpomíná přímo, i ty, na něž si vzpomíná nějak jinak… \r\nA také pitoreskní kosmogonické mýty, potměšilé archetypy, magie ... Ne nadarmo vtiskl Bogdan Trojak své čtvrté sbírce podtitul Memorabilie a komorní horory. Z vod osobní i kolektivní paměti nepaměti vybublávají různé hrůzné historky: ty, na něž si básník vzpomíná přímo, i ty, na něž si vzpomíná nějak jinak… Bogdan Trojak se výrazně zapsal do současné české poezie svou druhou sbírkou Pan Twardowski, za kterou získal v roce 1998 Cenu Jiřího Ortena. Loňská sbírka, kterou autor...

INFORMACE

AUTOR
Bogdan Trojak
DIMENZE
3,83 MB
NÁZEV SOUBORU
Strýc Kaich se žení: Memorabilie a komorní horory.pdf

POPIS

Ne nadarmo vtiskl Bogdan Trojak své čtvrté sbírce podtitul Memorabilie a komorní horory. Z vod osobní i kolektivní paměti nepaměti vybublávají různé hrůzné historky: ty, na něž si básník vzpomíná přímo, i ty, na něž si vzpomíná nějak jinak… A také pitoreskní kosmogonické mýty, potměšilé archetypy, magie dětské představivosti, venkovanské balady se zákmity černé grotesky, šerotemné taje i pradávná tajemství — vše brilantně zbásněno jazykem nanejvýš osobitým, nápaditým, hravým.

Chcete si přečíst knihu?Strýc Kaich se žení: Memorabilie a komorní horory ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bogdan Trojak. Číst Strýc Kaich se žení: Memorabilie a komorní horory Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY