Odmaturuj z matematiky 1

Odmaturuj z matematiky 1 - - | Replicamaglie.com

... -PRODÁNO odmaturuj z matematiky 1 odmaturuj z anglického jazyka 1 Literatura pro 3 ... odmaturuj z matematiky - Posts | Facebook ... . ročník středních škol - zkrácená verze (prac. sešit + učebnice) Literatura pro 4. ročník středních škol - zkrácená verze (prac. ... Kniha: Odmaturuj! z matematiky 1 - autorů Kolektiv. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde ... Odmaturuj z matematiky 1 - UčebniceMapy.cz ... . Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... odmaturuj z matematiky. 21 likes. Stránky pro budoucí maturanty. Typové řešené příklady, animovaná řešení, online testy, strategie, doučování. - 13. 4. bude z důvodu velikonočních svátků zavřeno. Dovolujeme si vás informovat, že vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit. V knihkupectví jako doma. Přihlásit. ... Odmaturuj z matematiky 1. Celkové hodnocení ... Kupte knihu Odmaturuj! z matematiky 1 od Kolektív autorov na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Odmaturuj z matematiky 1 - P. Čermák, P. Červinková. Poutavá učebnice určená k přípravě na maturitu (i k nové podobě maturity) a k přijímacím zkouškám na vysoké školy - obsahuje celou středoškolskou látku matematiky. Ke knize "Odmaturuj! z literatury 1" doporučujeme také: Odmaturuj! z českého jazyka Mužíková, Olga Cena: 189 Kč Odmaturuj! z literatury TESTY Kolektiv, autorů Cena: 180 Kč Čítanka I. k Literatuře v kostce pro SŠ Sochrová, Marie Cena: 195 Kč Odmaturuj! z matematiky 1 Kolektiv, autorů ... Obsahuje řešené příklady k celé středoškolské látce matematiky, která je teoreticky obsažená v titulech Odmaturuj z matematiky 1, 2. Kniha je přehledně zpracována do kapitol, které korespondují s členěním kapitol v Odmaturuj z matematiky 1 a 2, jednotlivé příklady jsou navíc opatřeny odkazy na konkrétní pasáže ... Odmaturuj z matematiky 1 - Učebnice obsahuje tuto látku: logika, geometrie a kombinatorika, všechny typy rovnic a nerovnic i problematika výrazů a funkcí Cena: 20 Kč, Prodávající: Klára Soukupová, Odmaturuj! z matematiky 1; Autor: Pavel Čermák, Petra Červinková; Nakladatelství: Didaktis; ISBN: 9788073580148...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
10,93 MB
NÁZEV SOUBORU
Odmaturuj z matematiky 1.pdf

POPIS

Poutavá učebnice určená k přípravě na maturitu (i k nové podobě maturity) a k přijímacím zkouškám na vysoké školy. Obsahuje celou středoškolskou látku, např. logiku, geometrii a kombinatoriku, všechny typy rovnic a nerovnic, i problematiku výrazů a funkcí. Kniha je přehledně zpracována do 38 kapitol, které jsou dále členěny na menší podkapitoly, příp. i menší tématické celky. Snadnou orientaci v textu podporuje grafické odlišení ústředního textu od doplňujících poznámek. Každá kapitola je doplněna vzorově vypracovanými řešenými příklady, které pomohou při řešení konkrétních matematických úloh. Určeno studentům všech středních škol během celého středoškolského studia, jejich učitelům a ostatním zájemcům o studium matematiky.

Chcete si přečíst knihu?Odmaturuj z matematiky 1 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Odmaturuj z matematiky 1 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY