Hedvábná stezka

Hedvábná stezka - David Gladiš | Replicamaglie.com

... Živé diskuse o cestování a hledání spolucestovatele ... Hedvábná stezka - Home | Facebook ... . Denně nový cestopis. Informace o počasí, očkování, doprava, práce v zahraničí. 25. května otvíráme :) Už se těšíme! Portál pro cestovatele. Živé diskuse o cestování a hledání spolucestovatele. Denně nový cestopis. Informace o počasí, očkování, doprava, práce v zahraničí. Nová Hedvábná stezka nebo Novodobá Hedvábná stezka je hospodářská iniciativa představená prezidentem Čínské lidové republiky (ČLR) Si Ťin-pchingem v roce 2013.. Jedná se o komplexní finanční a obchodní strategii ... Železniční přeprava kontejnerovými vlaky mezi Čínou a ... ... .. Jedná se o komplexní finanční a obchodní strategii, která má představovat odpověď Číny na nevyváženou ekonomickou situaci ve světě ve spojení se snahou tyto problémy překonat [zdroj?] a zároveň ... Hedvábná stezka. 30,356 likes · 88 talking about this. www.HedvabnaStezka.cz ... Kam chodí, když necestují. Portál pro cestovatele. Živé diskuse o cestování a hledání spolucestovatele. Denně nový cestopis. Informace o počasí, očkování, doprava, práce v zahraničí. Hedvábná stezka je nejstarší a nejdelší cestou na světě.Začalo to před více jak dvěma tisíci lety, ještě před naším letopočtem, kdy se první lidé vydali z Evropy do daleké Asie.Zpočátku se jednalo o prozkoumání neznámého světa, ale později ...

INFORMACE

AUTOR
David Gladiš
DIMENZE
4,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hedvábná stezka.pdf

POPIS

Průvodce nabízí návod, jak a kudy přejet po zemi podstatnou část Asie. Popisované trasy sledují historickou Hedvábnou stezku - síť obchodních cest, které přes 2 000 let spojovaly Čínu s Indií, Blízkým Východem a Evropou. V rámci putování mezi Istanbulem a Pekingem kniha představuje stovky zajímavých míst v Turecku, Íránu, Pákistánu, Afghánistánu a Číně. Publikace obsahuje množství podrobných a aktuálních informací, ale líčí také osobní zážitky, postřehy a dojmy cestopisného charakteru.

Chcete si přečíst knihu?Hedvábná stezka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Gladiš. Číst Hedvábná stezka Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY