Lexikon bojových sportů od aikida k zenu

Lexikon bojových sportů od aikida k zenu - Wolfgang Weinmann | Replicamaglie.com

...; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Lexikon bojových sportů od aikida k zenu | KNIHCENTRUM.cz ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Kniha: Lexikon bojových sportů od Aikida k Zenu nová - Wolfgang Weinmann Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Lexikon, který měl v Německu několik vydání, přináší ori ... Lexikon bojových sportů od aikida k zenu - Wolfgang ... ... . Lexikon, který měl v Německu několik vydání, přináší orientaci v nepřehledném světě populárních bojových umění a sportů. Mluví o jejich historickém i Kniha Lexikon bojových sportů od aikida k zenu iba za 2,59 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o. 89 Kč Lexikon bojových sportů od aikida k zenu - Weinmann Wolfgang... mnoho zajímavých rarit ze všech koutů světa. Upozorňuje na společné rysy i odlišnosti, stručně rozebírá význam bojového umění jako kulturního statku lidstva i příspěvek bojového sportu k uvolnění či usměrnění agresivity a sklonů k násilnostem.Lexikon nepatří k instruktážním příručkám ... Lexikon bojových porovnaj ceny v 10 obchodoch od 2.1 spoznaj overené obchody prečítaj recenzie skontroluj popis a parametre vyber najlepšiu ponuku kúp LEXIKON BOJOVÝCH SPORTŮ OD AIKIDA K ZENU (WOLFGANG WEINMANN) najlacnejšie v overenom obchode s dopravou zadarmo do 24h cez NajNakup.sk Dům knihy.cz > Knihy > Sport > Lexikon bojových sportů. Akce Skladac...

INFORMACE

AUTOR
Wolfgang Weinmann
DIMENZE
11,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Lexikon bojových sportů od aikida k zenu.pdf

POPIS

Lexikon, který měl v Německu několik vydání, přináší orientaci v nepřehledném světě populárních bojových umění a sportů. Mluví o jejich historickém i zeměpisném vývoji, stručně charakterizuje nejoblíbenější bojové sporty, jako jsou box nebo karate či džudo, ale i mnoho zajímavých rarit ze všech koutů světa. Upozorňuje na společné rysy i odlišnosti, stručně rozebírá význam bojového umění jako kulturního statku lidstva i příspěvek bojového sportu k uvolnění či usměrnění agresivity a sklonů k násilnostem. Lexikon nepatří k instruktážním příručkám, dává však přehledné, pestré a zajímavé informace všem zájemcům.

Chcete si přečíst knihu?Lexikon bojových sportů od aikida k zenu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Wolfgang Weinmann. Číst Lexikon bojových sportů od aikida k zenu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY