Zachránce bloudícího

Zachránce bloudícího - Abú Hámid al-Ghazzálí | Replicamaglie.com

...a nalezením pravdy a jistoty, kterou zde kdysi věhlasný bagdádský teolog al-Ghazzálí (kolem r ... Írán a kultura mučednictví-Od zbožnosti k protestu ... ... . 1100) líčí, bývá přirovnávána k Augustinovým Vyznáním či Descartovým Meditacím. Zachránce bloudícího Autor: al-Ghazzálí, Abú Hámid Nakladatel: Vyšehrad EAN: 9788070217894 ISBN: 80-7021-789-8 Originál: Al-Munqidh min al-dálal Překlad: Kropáček, Luboč Popis: 1× kniha, brožovaná, 112 stran, česky Rozměry: 8 × 14 cm Rok vydání: 2005 (1. vydání) Zachránce bloudícího - svazek 7. Beletrie pro děti do 10 let Zásilka z Knihozemě B ... Ghazzálí - Zachránce bloudícího | Odborná literatura a ... ... . vydání) Zachránce bloudícího - svazek 7. Beletrie pro děti do 10 let Zásilka z Knihozemě Beletrie pro děti nad 10 let Pohádky Dětská dobrodružství Sci-fi a fantasy pro děti Dívčí knihy Knihy pro nejmenší Komiksy pro děti Básně, říkanky a písničky 0,00 kč 0 ks zboží . filosofickÁ literatura; doporučujeme; pŘipravujeme; rekodifikace; prÁvnickÁ literatura Zachránce bloudícího Abú Hámid al-Ghazzálí epub. Zachráněný dědeček Štěpán Zavřel pdf. Zdeněk Thoma Japonská mozaika: aneb Japonci v kimonu i bez kimona. Zdivočelý kontinent: Evropa zasažená druhou světovou válkou Keith Lowe kniha. Zdroj Ayn Randová pdf. Zachránce bloudícího - Abú Hámid al-Ghazzálí | Kosmas.cz - internetové knihkupectví Jedinečná duchovní autobiografie velkého myslitele a potulného dervíše. Knihy o islámu česky Jedinečná duchovní autobiografie velkého myslitele a potulného dervíše. Zachránce bloudícího Abú Hámid al-Ghazzálí Ghazzálí, Abú Hámid Muhammad, Zachránce bloudícího, Praha: Vyšehrad 2005 (přelo-žil Luboš Kropáček). Ghazzálí, Abú Hámid Muhammad, Ghazálího výklenek světel. Osvícení v islámské fi loso-fi i, Praha: Academia 2012 (přeložila a úvodní studii ...

INFORMACE

AUTOR
Abú Hámid al-Ghazzálí
DIMENZE
9,15 MB
NÁZEV SOUBORU
Zachránce bloudícího.pdf

POPIS

Vlastní cesta za nalezením pravdy a jistoty, kterou zde kdysi věhlasný bagdádský teolog al-Ghazzálí (kolem r. 1100) líčí, bývá přirovnávána k Augustinovým Vyznáním či Descartovým Meditacím. Autor v ní otevřeně líčí své rozčarování z pravd, které měl dříve za samozřejmé, a své kritické vypořádání se s dobovou teologií, aristotelskou filosofií a súfijskou mystikou. – Opustil vše, aby v rozjímání hledal pravdu; vrátil se, aby jí zvěstoval dál.

Chcete si přečíst knihu?Zachránce bloudícího ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Abú Hámid al-Ghazzálí. Číst Zachránce bloudícího Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY